Koupelnová novinka pro rok 2012

Nový rok se ještě ani pořádně nerozběhl a už tu máme novinku, o které odborníci bez váhání tvrdí, že se stane hitem tohoto roku a během příštích dvou let ovládne většinu koupelen světa. No tak se pojďme na ten zázrak podívat.

121870-1100x618.jpg Celá galerie 7 Zdroj: archiv redakce

Slovo „multifunkční“ se v poslední době stalo jakýmsi zaklínadlem moderní doby. Každý, kdo chce něco prodat, přidá ke jménu svého produktu  slovíčko multifunkční, a pokud zaručí, že má věcička alespoň dvě funkce ( tudíž splňuje požadavek), může se těšit na velké zisky. Bez řečí jsme přijali do svých životů multifunkční kuchyňské spotřebiče, elektroniku, oblečení, ale co byste řekli na vanu?

Multifunkční vana se má stát hitem letošního roku, protože konečně splní požadavky majitelů malých koupelen. Ti často stojí před rozhodnutím, zda dát přednost relaxaci ve vaně nebo zvolit sprchový kout, a tím ušetřit drahocenné centimetry.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Multifunkční  vana v sobě skrývá i sprchový kout a přitom nezabírá místo. Návrhů je mnoho a jedním z nich je futuristická stojací vana. Vstoupíte do ní a zavřete průhledný poklop. Vanu začnete plnit, ale pokud se nechcete koupat, můžete se ve stoje vysprchovat a poklop z průhledného skla zabrání kapkám vody v cestování po celé koupelně.

Pro:
Moderní futuristický design
Úspora místa
Zajímavé provedení

Proti:
Nevhodné pro ty, kteří mají strach ze stísněných prostor
Ve stojací vaně to není ten pravý relax

Multifunkční vana – řada Tulipán –  oproti předchozí možnosti nabízí i koupání v opravdové vaně, a to díky vyklopení vanového profilu, který připomíná rozkvétání tulipánu. Po koupeli se profil vrátí do původní polohy, tedy do zadní části.

Co říkáte, hodila by se vám jedna z těchto multifunkčních van do koupelny?

Sabrina Harisová
Foto: yankodesign.com, freshouses.com, dornob.com

 

 

25.1.2012 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist