Koupelna ve vašem stylu? Trvejte na svém!

Láká vás uvolněný styl jihu Evropy? Trochu venkova, ležérní elegance a nebo si představujete koupelnu spíše jako místo s atmosférou vyložené „country“ ? Možná je vám ale blízký meditativní charakter „feng shui“? Nic není problém, stačí se jen rozhlédnout po nabídce na trhu. A žádejte přitom adekvátní služby!

Výrobci koupelnového vybavení se snaží oslovit zákazníka nejrůznějšími způsoby. Poslední „novinkou“ je v tomto smyslu nabízení celých koupelnových setů vyjadřujících různé „životní styly“ . Stačí tedy přijít a přiznat se např. k tomu, že vám vyhovuje zmiňovaný středozemní styl, neboť se v něm cítíte dobře. V koupelnových studiích vám rádi vyhoví, což jinými slovy znamená, že vám udělají koupelnu takříkajíc na klíč a se vším všudy vč. montáže. Chtějte ale víc.

Montáž a doprava zdarma, nestyďte se smlouvat

Standardem je nabídka kompletního vybavení vč. obkladových materiálů, tedy např. vč. dlaždiček na zdi i na podlahu. Podobně je také běžné, když je prodejce schopen nabídnou rovněž doplňky jako svítidla, držáky na mýdlo, sušáky na mokré ručníky, ale i kompletní vybavení vaší nové koupelny elektroinstalací. Jinými slovy, nechte se v koupelnovém studiu hýčkat, ale zároveň zůstaňte střízlivý a nestyďte se smlouvat o cenu. Dobrým zvykem je, že nakoupíte-li vybavení, dostanete montáž a dopravu zdarma a nebo alespoň za výrazně nižší cenu.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Služba navíc – 3D simulace v reálném prostoru

Zajímavou službou je možnost vytvoření koupelny ve 3D simulaci, ovšem nikoliv v počítači, ale v reálu pomocí kulis. Prodejce jednoduše poskládá uvažované díly z tvrzeného papíru a překližky na sebe a vedle sebe tak, že si pak můžete na vlastí kůži vyzkoušet, jak se budete v nové koupelně cítit. Tuto možnost nabízí podle našich informací zatím jen koupelnové studio Richter und Frenzel.

Karel Holý
Foto Ideal Standard, Sanitec

11.4.2008 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist