Konfigurátor střechy PREFA vám nově pomůže navrhnout si a objednat hliníkovou střechu

Zájem o plechové střechy roste. Designem dnes totiž snadno napodobí jiné typy krytin, včetně keramických tašek, ale jde o lehké střešní krytiny, což v mnoha případech oceníme. Avšak mezi plechovými krytinami je rovněž velký rozdíl. Na piedestalu stojí bezúdržbové hliníkové střechy. I když zdánlivě dražší, vzhledem ke svým vlastnostem a životnosti to tak vlastně není. Zajímá vás, nakolik vás vyjde vaše střecha? A chcete si ji umět snadno a rychle navrhnout a objednat?

Vyzkoušejte si nový konfigurátor hliníkové střechy

Společnost PREFA Aluminiumprodukte spustila nový intuitivní konfigurátor střechy a fasád. I jako naprostý laik si dokážete nakonfigurovat to, co jinak poptáváte po architektovi. Získáte tak kvalitní představu o tom, jak bude střecha na vaší stavbě vypadat a kolik vás bude stát.

Cílem aplikace (konfigurátoru) je usnadnit zájemcům objednávání střechy, ale i hliníkové fasády, která je stále oblíbenějším designovým řešením moderních novostaveb a též rekonstrukcí.

Díky konfiguraci získáte nejen přehled o ceně a designu, ale dokážete rovněž střechu snadno objednat a bez zdržování zahájit realizaci.

Jak konfigurátor střechy funguje?

  • Po spuštění aplikace uvedete, o jaký typ projektu se jedná – jestli jde o rekonstrukci, nebo novostavbu.
  • Vyberete si, zdali chcete PREFA produkty použít na střechu, fasádu, nebo střechu a fasádu současně. Pravděpodobně poptáváme střechu, takže si ji vybereme.
  • Zvolíme si typ naší střechy – polovalbová, sedlová, pultová, valbová střecha, nebo jiný tvar střechy.
  • Odhadem uvedete plochu své střechy v m2.
  • Vyberete si, v jakém časovém horizontu plánujete svoji střechu realizovat: do 2 měsíců, 2-6 měsíců, 6-12 měsíců, více než 12 měsíců, ev. zvolíte, že potřebujete s časovou realizací poradit.
  • V dalších formulářích uvedete své jméno a kontaktní údaje.
  • Nakonec jste v případě rekonstrukce vyzváni k doplnění fotografie objektu. Povinná je alespoň jedna fotografie. Pokud poptáváte konfiguraci střechy na novostavbu, nahrajete projektovou dokumentaci s pohledy a řezy. Vhodnými formáty jsou PDF, JPG nebo PNG.

Hliníková krytina je moderní krytina budoucnosti

Moderní společnost klade stále vyšší nároky na ekologii a trvalou udržitelnost rozvoje. Hliníkové střechy tyto požadavky splňují. Vyrábí se z recyklovaného hliníku a současně je jejich obrovským příspěvkem životnímu prostředí dlouhá životnost. Jako jediný materiál dokáže hliník na střeše nabídnou tak dlouhou životnost, jakou má stavba. A to i bez údržby.

Hliníková krytina přitom dokáže splnit požadavky konstrukční i designové. Sortiment střech PREFA se hodí pro rekonstruované objekty, a to i pro starší či historické objekty, ale i pro moderní, nebo dokonce hypermoderní novostavby.

Hliníkové fasády PREFA jsou další level moderní architektury

Fasádní systémy PREFA z hliníku jsou dnes oblíbeným prvkem moderní architektury. Jejich design uchvacuje majitele domů a inspiruje architekty. Novostavbám dávají hypermoderní styl, mnohdy související s oblíbeným minimalistickým řešením stavby. Jsou ale i zajímavým prvkem pro adaptace starých domů na moderní. Hodí se dokonce i pro moderní přístavby historických objektů. Uplatňují se též jako pohledová část na nově zateplené a současně modernizované objekty.

O firmě PREFA Aluminiumprodukte

PREFA Aluminiumprodukte je česká firma, jejíž mateřskou firmou je rakouská PREFA. Nabízí sortiment střešních systémů – hliníkové střechy, odvodnění střech, fasádní systémy, a taktéž solární montážní systémy, protipovodňovou ochranu a PREFALZ a svitkové plechy CLS. Firma pomáhá projektantům a architektům, investorům staveb, ale též školí realizační týmy a klempíře pro práci s PREFA systémy. Hliníkovou střechu i fasádu tak vždy získáte s pokládkou a dalšími profi službami.

7.3.2020 12:55 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist