Kočka

Pořídili jste si domů kočku a co dál? Kupte jí škrabadlo, dostatek pamlsků a věnujte jí svou pozornost. To je cesta ke spokojené domácí kočce i páníčkovi. Další tipy hledejte na našem webu!

Oblíbený domácí mazlíček, který je dnes součástí nejedné domácnosti, si čím dál více získává své fanoušky. Spokojenému vrnění odolá jen málokdo. A lidé konečně mnohem častěji míří pro kočku do útulků.

Co se týká čistokrevných koček, mezi oblíbená plemena patří přítulný a společnost vyhledávající ragdoll, spíše samotářská britská krátkosrstá nebo perská kočka s nádhernou jemnou srstí. V tomto směru se doporučuje koťátka pořídit přes ověřené chovné stanice, jež se na dané plemeno soustředí. Rozhodně nepodporujte množírny.

Dříve, než si kočku přinesete domů, je dobré vědět, co kočka nejenom potřebuje, ale s čím vy jakožto majitel musíte počítat. Nedávejte kočce kravské mléko a spíše preferujte granule bez obilovin, které můžete prostřídat spolu s konzervou s vysokým podílem masa či přemraženými kousky syrového masa.

Máte-li kočku jako výhradně domácího mazlíčka, který je pouze v interiéru, rozhodně oceníte rady, jak zabránit pustošivému kočičímu ničení.


Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist