Klávesnice o šířce běžné mince

Bezdrátové klávesnice poskytují mnohem více svobody oproti jejím drátovým kolegyním. Když se k tomu přidá ještě tenké tělo, dostane práce na klávesnici úplně jiný rozměr. Značka YENKEE u svého nového produktu sází na štíhlou a lehkou konstrukci, která si svými rozměry a atraktivním designem získá srdce i náročnějšího uživatele. Rozložení kláves je navržené tak, aby psaní bylo co nejvíce pohodlné a intuitivně přehledné.

klavesnice1-1100x618.jpg Zdroj: YENKEE

Moderní slim design

Klávesnice na první pohled překvapí slim designem, který padne ke každému počítači, či notebooku. Hodí se jak do pracovny, tak i domácnosti. „V našem sortimentu jsme schopni uživateli nabídnout široké množství běžných kancelářských klávesnic. Proto jsme nyní vsadili na minimalistický design, který je navíc velmi tenký. V nejtenčím bodě je klávesnice široká asi jako desetikoruna,” dodává ke klávesnici Goran Setler, zástupce značky YENKEE. Klávesnice je k dostání v základní černé a elegantní bílé barvě tak, aby si na své přišel každý. Nízký zdvih kláves v uživateli vyvolá pocit psaní na notebooku.

Bezdrátová technologie 2.4G

Klávesnice  zaručuje provozní dosah až 10 metrů, což umožňuje ovládat počítač např. při prezentacích, kdy je počítač dále od uživatele. Klávesnice nevyžaduje žádné složité párování, či zdlouhavé nastavování a začít psát se může ihned po připojení do počítače. Úspora energie klávesnice je podpořena pohotovostním režimem, do kterého se po 3 sekundách nečinnosti automaticky přepne.

Klávesnice slibuje až 90 hodinovou výdrž nepřetržité práce. Uživatel se tak vyhne častému vyměňování baterie, které je náročné jak časově, tak i po finanční stránce. Jakmile se baterie začne vybíjet, tak se rozsvítí upozornění LED indikací. Nespornou výhodou je to, že uživatel může na klávesnici psát i během nabíjení. Klávesnice bývá plně nabita přibližně do 60 minut. Pro nabíjení této klávesnice se dá využít jakýkoliv USB zdroj energie, kterým se dá dobíjet. Připojení pak zabezpečuje běžný MicroUSB konektor.

Plnohodnotná klávesnice v tenkém těle

To, že se klávesnice vyznačuje velmi tenkým vzhledem neznamená, že by na ní funkce psaní byly nějak omezené, naopak. Obsahuje širokou paletou multimediálních a funkčních kláves, které zjednoduší používání počítače. Také má plnohodnotný numerický blok, který se výborně hodí pro práci s tabulkami a finančními aplikacemi. Díky funkci uzamčení Fn si uživatel může vybrat, zda chce ve výchozím nastavení používat multimediální funkce nebo standardní tlačítka F1 – F12.

30.4.2019 11:28 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist