Katastrální úřad Ostrava

Katastrální úřad Ostrava patří mezi jedny z nejnavštěvovanějších institucí a je tomu proto, že je Ostrava hned druhým největším městem na Moravě. Plánujete změnu pozemku? Jestliže se změnily jeho hranice nebo nějakým způsobem chcete změnit stav nemovitosti, tak je třeba úřad navštívit. Katastrální pracoviště Ostrava spadá přímo pod Katastrální úřad pro Moravskoslezský kraj a kromě Ostravy sem patří také Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Krnov, Nový Jičín, Opava, Ostrava a Třinec.

117886-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Celá ostravská aglomerace má přes půl milionu obyvatel a hned po té pražské se jedná o největší aglomeraci u nás. Ke změnám nemovitostí zde dochází každý den a díky územním pracovištím je možné se snadno ohlásit se změnou přímo na podatelně. Ředitelkou ostravské pobočky je Mgr. Marcela Staniczková.

Katastrální úřad Ostrava má adresu:

Vítkovická 3056/2
Moravská Ostrava
70200 Ostrava

E-mailové spojení je kp.ostrava@cuzk.cz a lze se sem dovolat prostřednictvím telefonického kontaktu:

Tel.: 596944111
Fax: 596944159

ID datové schránky je zde: emchvd7

DOPRUČUJEME: Náhled do katastru nemovitostí online

Pro všechna podání slouží podatelna, kterou naleznete velmi snadno, nachází se totiž přímo v přízemí úřadu. Podání lze provést osobně i elektronicky. Elektronickou formou ho lze provést přes emailovou adresu ku.promoravkraj@cuzk.cz. Osobní podání je umožněno v hale v přízemí, kde je následující otevírací doba

pondělí:  8:00 – 17:00
úterý:     8:00 – 15:00
středa:   8:00 – 17:00
čtvrtek:   8:00 – 15:00
pátek:    8:00 – 12:00

Pokud plánujete cestu na Katastrální úřad Ostrava, tak je ideální si včas zařídit elektronickou rezervaci. Jde o objednání, které vám zaručí, že nebudete muset čekat. Pak se mnohem snadněji dostanete k výpisu listu vlastnictví, snímku katastrální mapy, ale i opisu listin, příjmu podání, výdeji zapsaných vkladových listin po provedení vkladu, příjmu a výdeji geometrických plánů a dalších záležitostí.

15.10.2012 2:52

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist