Kartonové krabice na dárky i zásilky

Hledáte způsob, jak balit zboží, zásilky nebo dárky kvalitním a přitom levným způsobem?

110530-1100x618.jpg Celá galerie 7 Zdroj: archiv redakce

Přemýšleli jste někdy nad tím, vložit dárky například jen tak do kartonové barevné dárkové krabice. Zní to jednoduše, viďte? A výběr je veliký. Když pak srovnáte cenu jedné dárkové krabičky s jiným druhem dárkového obalu, jako je balicí papír, stuhy, pásky, celofán a kdoví co ještě, zjistíte, že jste na stejné cenové úrovni, ne-li ještě níže. Takže to už se i vyplatí. Navíc, je to velmi jednoduchý a hezký způsob balení dárků, ať už dárků pro rodinu, známé nebo pro firemní klienty.

Na škodu není mít dobře zabalené také zásilky, které putují z vašeho e-shopu k zákazníkům. Obal zásilky se může zdát nicotným, protože jej po rozbalení většinou každý ihned vyhazuje. Ovšem odslouží si velmi mnoho. Je přece při přepravním koloběhu prvním na ráně! Pokud se poškodí, může se poškodit i obsah zásilky. K zákazníkovi pak zboží nedorazí v pořádku a reklamace je na světě. Spousta firem na přepravních i skladovacích obalech šetří. Ano, je to logické. Ale také platí pravidlo, čím kvalitnější zásilkový obal máte, tím jsou vaši zákazníci spokojenější. Což se brzy projeví také na počtu reklamací. Nemyslíte?

Určitě se vyplatí do obalů a kartonových krabic, vyrobených z kvalitní vlnité lepenky, investovat. Zejména v období podzimu a zimy, kdy není příliš příznivé počasí. Vzrůstají zásilky internetových obchodů a přepravní společnosti vozí čím dál větší množství balíků. Balíky můžou promoknout, následně se naskládají na sebe, vlhký materiál levné krabice se poničí a hned tu máme nespokojenost ze strany zákazníka.

Chraňte své produkty a kupujte kvalitní kartonové krabice a krabičky

gnp6.jpg

Zdroj: archiv redakce
Slyšeli jste o poštovních a zásilkových obalech, které jsou přímo na míru dělané knihám, DVD a cédéčkům? Nebo o pevných kartonových obálkách? Tyto druhy poštovních obalů jsou dost pevné i pro ostré a těžké předměty. Většinou jsou opatřeny samolepicím uzávěrem a trhací páskou pro snadné otevření.

Marketingové agentury, fotografové nebo projekční kanceláře zase rádi využívají tubusy. Jsou vyráběny z velmi kvalitní vlnité lepenky, která brání jejich přehnutí nebo přelomení. Jsou velmi bezpečné.
V současnosti jsou oblíbené také různé poštovní krabice a minikrabičky s jednoduchým uzavíráním, které se osvědčí při zasílání drobných předmětů.


Internetový obchod s obaly, obalovým materiálem a kartóny Paketo.cz vám dokáže nabídnout i spoustu dalších druhů obalů nebo úložných a stěhovacích krabic. Na jejich stránkách naleznete téměř 700 druhů produktů, určených k balení. Nakoupíte zde vše potřebné na jednom místě.
Stačí si jen pohodlně vybrat.

19.11.2012 2:00
Více o tématu: dar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist