Co to jsou rezidenční klimatizace a proč patří k nejoblíbenějším?

S blížícím se létem teploty neúprosně stoupají a doma začíná být na padnutí. Naštěstí existuje řešení, které nám pomůže zachovat optimální klima. Tím je rezidenční klimatizace, jež je vhodná téměř do jakýchkoliv prostor. Díky ní si nastavíte komfortní teplotu, a navíc pročistíte vzduch.

perex_titulka-1100x618.jpg Zdroj: depositphotos.com

Elegantní bytový doplněk

Klimatizace do bytu již nejsou v dnešní době nevzhledné bedny, které sice plní svůj účel, ale moc parády neudělají. Naopak vás na nich zaujme vkusný čistý design a variabilita možností umístění. Na výběr totiž máte hned z několika možností. První z nich je přenosná varianta, kterou snadno umístíte tam, kde je třeba. Dále to jsou nástěnné klimatizace, jež se připevňují do okna či pod strop. Do třetice jsou velmi poptávané multisplitové klimatizace se schopností klimatizovat více místností najednou.

Řada vychytávek a ekonomický provoz

Zaměříme-li se na mobilní klimatizace, jež lze použít v domech, bytech, kancelářích či méně náročných provozech, mají nám toho hodně co nabídnout. Zajisté uvítáme jejich velmi tichý chod, snadnou přemístitelnost a energetickou nenáročnost. Bez potíží dokáží vychladit místnost až do 30 m2 a dle typu jsou vybaveny řadou chytrých funkcí. Mezi ty nejzajímavější patří komfortní dálkové ovládání či napojení na Wi-Fi, funkce SLEEP pro zajištění komfortní teploty během spánku, odvlhčování a 24hodinový časovač.

Na co je třeba se zaměřit?

Ať už uvažujete nad koupí přenosné klimatizace, nebo její nástěnné varianty, vždy je zapotřebí zvážit velikost ochlazovaného prostoru a účel použití. Některé modely lze totiž využít v zimě jako topení. Ačkoliv jsou nástěnné typy finančně náročnější, dopřejí vám kromě chlazení též vyčištění a zvlhčení vzduchu. Tyto přínosné vlastnosti rozhodně stojí za zvážení.

 

29.6.2022 10:00 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist