Jestlipak jste si už nechali vyčistit kotel po topné sezóně?

My Vám s tím pomůžeme. Plynový kotel by se měl pravidelně servisovat každý rok, aby se ověřila správnost jeho funkce a hlavně to, zda je bezpečný pro Vaši domácnost a neohrožuje zdraví v důsledku špatného spalování nebo úniku plynu.

titulka-1100x618.jpg Zdroj: BL facility s.r.o.

Při každé servisní prohlídce se ověřuje i to, co Váš kotel spaluje a vypouští do ovzduší a tím přispíváte k lepšímu životnímu prostředí.

Životní prostředí šetříme i díky nižší spotřebě plynu a elektřiny, což Vám může zajistit také nový plynový kondenzační kotel anebo úsporné LED žárovky. Při šetření naší planety menšími emisemi nesmíme zapomínat i na svoji rodinu, a proto bychom Vám umožnili srovnat ceny energií a případně najít úsporu 30% na spotřebě plynu, což by mohlo pro Vaši domácnost přinést cca 8500 Kč ročně do rodinného rozpočtu. Tuto úsporu Vám dokážeme nezávazně přesněji spočítat na základě ročního vyúčtování energií zaslaného na náš email.

Náš tým Vám pomůže s revizemi plynových i elektrických zařízení, jelikož součástí naší myšlenky je bezpečí pro Vaši domácnost a předcházení rizikových situací jako jsou úniky plynu, vadná elektroinstalace nebo hromosvody. Pravidelnou revizí zajistíte bezpečnou domácnost a vyhnete se případným zbytečným výdajům za neproplacenou pojistku.

Bude nám potěšením Vás přivítat na našem novém webu anebo třeba na on-line schůzce pro rady a tipy v technických záležitostech pro Vaše bydlení.

10.5.2021 11:41 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist