Jednoduše „bydlení“

O bydlení můžeme prohlásit, že je jednou ze základních lidských potřeb. Může oželet krásné šaty, auta, šperky nebo třeba spotřební elektroniku, ale těžko se obejdeme bez bydlení. S bydlením se to tedy má stejně, jako např. s příjmem potravy nebo s dýcháním.

124938-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Srovnání bydlení a přijímání potravy, je zajímavé i z jiného úhlu pohledu. Jíst musíme, stejně jako bydlet, otázkou je však jak. Můžeme se čistě jen nasytit pojídáním salámu z mastného papíru a nebo můžeme z této pro život nezbytné činnosti učinit kulturní a potažmo estetickou událost. Můžeme si prostřít a jít příborem, pít vodu nebo víno z čistých sklenic. Úplně stejné je to s bydlením. I bezdomovec ve své hromadě krabic a igelitových tašek sice tzv. „bydlí“, naším cílem ale jistě bude kvalitu takového bydlení zvyšovat, stejně jako se nechceme spokojit se zmíněným salámem a mastným papírem. Konce konců, i proto je zde Living.cz

A někdy je to o maličkostech. Např. nová žehlička. A nebo mraznička. Případně osobní váha. Ale, neřešíte náhodou nedostatek úložného prostoru? Možná vás zajímá nábytek made in Italy? Co to je?

Ovšem, zajímavé čtení jsme přinesli i pro zájemce o designovou scénu. Víte, jak dopadlo předávání cen Czech Grand Design za rok 2007?
Mimochodem, slavili jste Valentýna?
Pěkný týden
Redakce
17.2.2008 1:20

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist