Jednoduché, ale zároveň zajímavé úložné prostory v obývácích

Navzdory velikosti obývacích pokojů všichni potřebujeme dostatek chytrých skladovacích míst a úložných prostor. Ideální je, když nám taková místa k uskladňování pomohou rozšířit místnost alespoň opticky. Naštěstí existuje velké množství způsobů, jak si vytvořit i v prostoru obývacího pokoje dostatek nápaditých úložišť.

133806-1100x618.jpg Celá galerie 39 Zdroj: archiv redakce

Každý z nás si může tyto prostory vytvořit s ohledem na vlastní požadavky a možnosti našeho obývacího pokoje. Různé způsoby budou vyhovovat různým stylům zařízení. I barvy zde sehrají svou roli.

Tradiční knihovna nebo otevřené police jsou vhodným řešením pro jakýkoli interiér. Díky nim zůstane obývací pokoj vzdušný a světlý. Dalšími variantami nábytku pro uložení všeho potřebného jsou různě velké komody, ale i příborníky nebo koše všech rozměrů, nejlépe proutěné nebo látkové. Mohou být opravdu převzaty z různých stylů, vyrobeny z různorodých materiálů i v odlišném barevném provedení, ale všechny jsou nenahraditelnou součástí místností pro úschovu věcí.

Jedná-li se o otázku uskladňování, samozřejmě, že je možné nalézt nejrůznější elegantní a krásné funkční kusy nábytku, jako jsou kupříkladu stoly, gauče, pohovky anebo lavice, uvnitř kterých je dostatek místa na skryté uskladňování věcí, ne vždy je však na tyto nábytkové kusy v obývacím pokoji dostatek prostoru. Nicméně výběr je široký a inspirací na toto téma mnoho. Nahlédněte do naší fotogalerie a vybírejte.

Úložnými prostory v bytě jsme se zabývali rovněž v našich článcích s názvy: „Praktické úložné prostory v malém bytě“ nebo „Nástěnné úložné prostory – inspirujte se!“.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: shelterness.com, pinterest.com, digidigs.com, home-designing.com

4.6.2015 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist