Jaké je prostředí vaší koupelny?

Vyzývá vás k rázné očistě a odchodu, nebo vás hýčká? Myslíte v ní na to, že byste měli cvičit, nebo vás nutí vzít denně hadr do ruky a čistit bílou dlažbu a leštit chromované kohoutky… Zkuste něco trochu jiného, jděte do koupelny pro odpočinek jako do přírody, nebo snad rovnou jako do galerie?

02_instabilelab_dark-side-ambientata-1100x618.jpg Celá galerie 10 Zdroj: Instabilelab

Motivy rostlin, květů, džungle i drobných živočichů se na tapetách objevují už nějakou tu chvíli, ale speciální kolekce jen pro koupelnu? Už vůbec otázka, zda patří tapety do koupelny, vyvolává mnohdy u lidí rozpaky. Ale pokrok nezastavíš, nové materiály umí dýchat a zároveň nepropustit, a tak se podobně jako jinde v bytě tapety v koupelně pěkně usazují. A my tu pro vás máme zajímavou novinku.

Nekonečná grafika bez omezení

Společnost Instabilelab připravila speciální kolekci pro koupelny a vykročila přitom mimo rámec tradičního použití tapety. Vytvořila jedinečnou grafiku, zaměřila se na výzkum nových textur a materiálů a docílila tím zajímavých efektů. Kombinuje různé produkty a tapety, s jejichž spojením můžete vytvořit skutečnou scénografii, ne jen prostou dekoraci. Tapetu lze v závislosti na tkanině použít různě. Pro vlhké oblasti, jako je třeba sprchový kout, má název FibraTex a FibraGlass, pro podlahy je určen Texfloor, pro lampy Beautiful Light, a pro koberce Carpetia.

Dekor tapet jde od jednoduché grafiky přes provokativní motivy až po ty, které vás mají ohromit nebo rovnou odvést do jiného fantaskního světa. Jednotlivé části kolekce lze využít v koupelně odděleně, třeba i jako solitér, ale také je můžete spojit všechny dohromady. Pak mohou vzniknout úplně unikátní scény, jedinečné obrazy s pozoruhodným výsledkem.

Neznamená to, že by jiné značky tapety pro koupelny nenavrhovaly, a že byste si je nemohli vybrat i jinde. Ale tady je jiný hlavně přístup k možnostem kombinace při použití, proto se s vámi o informaci dělíme.

18.11.2019 10:30 | autor: Vladimíra Storchová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist