Jak vypadají vaše soukromé lázně?

Která místnost je obrazem vašeho stylu? Je to ta, ve které trávíte nejvíce času? A co o vás potom takové místnosti vyprávějí a co o vás říká vaše koupelna? Máte rádi klasický styl? Vyhovuje vám zámecká noblesa?

Velmi často se hovoří o obytném interiéru jako o obrazu stylu toho, kdo jej užívá. Jinými slovy tedy „ukaž mi jak bydlíš a já ti řeknu co jsi zač“. A na tom je jistě alespoň trochu pravdy.Střídmý, ukázněný člověk kolem padesáti let, kterého potkáme na ulici v šatech s kravatou a baloňákem přehozeným přes levou ruku, sice může mít zcela ztřeštěný byt, ale spíš to bude naopak a jeho obývací pokoji i ložnice bude v klidných barvách a nábytek zůstane tradiční a na stěnách nebudou vyset plakáty rockových skupin, ale obrazy.

Co o Vás říká vaše koupelna?  

Většinou je jako ta „hlavní“ místnost vnímán obývací pokoj a proto se mu také ze strany uživatelů dostává logicky největší péče. Obývací pokoj chápeme jako reprezentanta našeho stylu. Ale nemůže stejným způsobem vypovídat i koupelna? Vždyť ta se v posledních letech proměnila z místnosti běžné mechanické hygieny na relaxační místnost určenou k uvolnění a odpočinku a proto koupelně náleží nejen více péče ze strany jejího uživatele, ale i titul nositelky stylu. Jinak řečeno: „ jak vypadají vaše soukromé lázně?“. Máte rádi klasiku? Zámecký styl?

Více fotografií takových koupelen ZDE

Red.
Foto: modernbathroom.com

16.3.2009 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist