Jak vypadá moderní obývací pokoj? Zkuste nástěnné panely!

Nástěnné panely nahrazují tradiční pokojové stěny. Dodávají místnosti elegantní minimalistický vzhled a stávají se nejen praktickou, ale i na pohled atraktivní součástí obývacího pokoje. Ovšem nezapomeňte na to, že moderní obývací pokoj musí splňovat také ergonomická kritéria! Je potřeba, aby nejen dobře vypadal, ale také dobře sloužil a fungoval.

128097-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

Moderní obývací pokoj je středem každého bytu a jeho vybavení odráží prostředí, ve kterém současný člověk žije. Moderní obývací pokoj má tedy v prvé řadě městský charakter, je pokud možno komfortní a určený pro relaxaci a příjemné užívání volného času. Život ve městě je plný stresových momentů, a proto je nutné klást důraz právě na efektivní odpočinek.

TIP:
Rozhodně nepodceňujte ergonomické parametry nábytku. Jsou stejně důležité jako jeho vzhled nebo cena!

Nepřehlédněte – velká fotogalerie obývacích pokojů

Nástěnné panely

Pokud chcete, aby váš obývací pokoj vypadal moderně, zkuste nástěnné panely. Prodejci je mají v katalozích nejčastěji jako „wall panels“ nebo jako „systems“. Jejich výhodou je:

1. variabilita, díky které si můžete z několika panelů poskládat vlastní sestavu, která bude vyhovovat právě vašemu obývacímu pokoji. Wall panels jsou vyráběny na způsob stavebnice.

2. důraz kladený na design, díky čemuž se Wall panels mohou stát nejen praktickou, ale i pohledově atraktivní součástí obývacího pokoje. Wall panels se vyrábějí většinou v minimalistickém duchu.

Nástěnné dekorace – velká inspirativní fotogalerie

TIP: Při nákupu nástěnných panelů si vždy ověřte, jakým způsobem je vyřešeno jejich uchycení ke zdi. Hezký design nestačí. Platí to hlavně v případě, kdy chcete panely připevnit na sádrokartonovou příčku. V takovém případě si vždy nechte montáž provést odbornou firmou. Prodejci dnes již standardně montáž nabízejí a často za lepší cenu, než když si necháte nábytek namontovat od jiné firmy.

Další inspirace pro moderní obývací pokoj ve článku I vy můžete mít vkusný domov

Velká fotogalerie moderních interiérů


Red.
Foto: BoConcept, kabmurungraya.net

29.6.2010 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist