Jak výhodně vylepšit váš byt či dům?

Každý z nás čas od času řeší možné úpravy a vylepšení svého domova. Ať je to úprava interiéru či zakázkový nábytek, téměř vždy se člověk potýká s nedostatkem času a financí. Na tento problém však existuje řešení a to v podobě tzv. poptávkových systémů.

Právě poptávkové systémy se v současnosti stávají stále oblíbenějším a často využívaným řešením nejen při úpravách interiéru případně celkové rekonstrukci bytu či domu ale také při obstarávaní zakázkového nábytku, bytových doplňků a nebo kupříkladu při netradičním návrhu designu bytu či poptávce po projektové dokumentaci a celkovém návrhu bytových úprav. Internetové projekty tohoto druhu vám tak umožní zdarma sehnat vše od podlahy až po strop včetně vybavení vašeho domova ve velmi krátkém čase a bez finančních nákladů. Postačí vám vyplnit specifikaci vašeho požadavku na dané internetové stránce a nabídky z daného oboru a lokality vám přijdou přímo do vašeho emailu.

Kromě ušetřených financí a drahocenného času si ušetříte mnoho starostí spojených s hledáním cenově dostupného a zároveň spolehlivého dodavatele. Odpadne vám tak zdlouhavý proces hledání na nejrůznějších internetových katalozích a webových stránkách, které mnohdy člověka spíše unaví a představa dalšího hledání je tak téměř nesnesitelná.

Aktuálně největším poptávkovým systémem v České republice je projekt AAAPOPTÁVKA.CZ, který již od roku 2006 pravidelně pomáhá poptávajícím uživatelům najít to správné řešení při koupi produktů či služeb.

logo.jpg

Zdroj: archiv redakce

A jak to celé funguje?

Prvním krokem je zadání poptávky, která je poptávkovým systémem AAAPOPTÁVKA.CZ zcela zdarma a bez závazků zpracována. Do druhého pracovního dne je vaše poptávka zaslána dodavatelům z vybraného oboru a lokality, kterých je nyní v databázi tohoto projektu více než 230 000. Následně jsou vám do emailové schránky zaslány cenové nabídky. Vašim úkolem je pouze vybrat si tu, která vám nejlépe vyhovuje.

Hlavním důvodem, proč volit poptávkový systém, je kvalitně odvedená práce za rozumnou cenu, kterou lze ověřit na stránkách poptávkového systému například u hodnocení jednotlivých dodavatelů. Z důvodu konkurenčního prostředí a snahy získat klienta na svou stranu nabízí dodavatelé rozličné slevy, bonusy, akce a další. Můžete tak na vaší poptávce ušetřit až 30% z původně očekávané ceny.

Ukázka realizace poptávek

Pro lepší představu o výsledku a celkovém fungování projektu si níže můžete prohlédnout výsledky práce jednotlivých dodavatelů poptávkového systému AAAPOPTÁVKA.CZ jak je ohodnotili přímo poptávající zákazníci.

Realizace dřevěné pergoly

Jedním z uživatelů tohoto poptávkového systému byla poptána realizace dřevěné pergoly. A jak to celé dopadlo, můžete vidět na fotografiích níže.

d-ev-n-pergola.jpg

Zdroj: archiv redakce

Více informací na hodnoceni dodavatele.

Realizace zastřešení bazénu

Dalším z uživatelů byla poptána realizace zastřešení bazénu. Jak byla realizace poptávky úspěšná, se můžete podívat níže případně v hodnocení dodavatele.

Chcete li ušetřit čas a peníze a přesto dostat rychle nabídku na vámi požadované služby a produkty, zkuste si zdarma zadat poptávku na poptávkovém systému a realizovat tak vaše požadavky co nejvýhodněji.

Komerční prezentace

 

 

16.3.2012 5:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist