Jak na sušení prádla v bytě?

Také řešíte ve vaší domácnosti věčné téma – kam s mokrým prádlem? Pokud máte to štěstí a jste vlastníky zahrady, můžete prádlo sušit venku na sluníčku a na čerstvém vzduchu. Ale co s mokrým prádlem v době, kdy venkovní teplota nedovoluje sušení ani na zahradním otočném sušáku na prádlo ani na balkóně či lodžii?

133119-1100x618.jpg Celá galerie 22 Zdroj: archiv redakce

Vítaným pomocníkem v domácnosti je automatická kombinovaná pračka se sušičkou, která problém vyřeší podle hesla 2v1. Obě funkce jsou spojeny v jednom elektrickém spotřebiči a máte vystaráno. Pračka nevyžaduje speciální připojení na odvětrávání, protože při sušení se vznikající pára ochlazuje vodou – kondenzuje. Samostatná sušička umístěná nad pračkou zase šetří místo v domácnosti, a je tedy optimálním řešením i pro malé interiéry.

Efektivní řešení

Znáte sušicí skříň dryperátor? Je to revoluční řešení v sušení prádla. Suší rychlostí světla a je skutečně účinná. Schová všechno vlhké prádlo a vejde se ho tam opravdu hodně. Její největší výhodou je, že se dá zavřít a i v koupelně dobře vypadá.

Sušící skříň s elegantním designem je vybavena tepelným výměníkem, variabilním věšákovým systémem a ventilátorem pro lepší cirkulaci teplého vzduchu. Některé typy jsou vybaveny i elektrickou topnou tyčí.

Konstrukce dryperatoru je vymyšlena tak, že se dá napojit na ústřední topení a tichý ventilátor vykoná svou práci šetrně a v krátkém čase. Sušicí skříň vysuší nejen právě vyprané prádlo, ale je určena i pro sušení vlhkého prádla, jako jsou například ručníky po koupeli. Výborně také vyvětrá oděvy načichlé kouřem.

Inovace v sušácích

Výbornou službu vykonají stropní vytahovací sušáky umístěné ve vnitřních prostorách obydlí, ať už je to koupelna, krytá lodžie nebo chodba. Ocení je zejména senioři nebo lidé s omezenou pohyblivostí, protože má velmi snadné ovládání.

Těžké mokré prádlo se pohodlně věší na sušící tyče, které pomocí kladky prádlo snadno vytáhne nahoru až ke stropu, kde je nevyužitý prostor. Prádlo visící až u stropu tolik nepřekáží a je tam také větší teplo, které prádlo dříve vysuší. Balení sušáku obsahuje vše potřebné pro montáž včetně šňůry na prádlo a stropní lišty.

Výrobci nabízejí sušáky do koupelny, skládací, svinovací, balkonové i ty zahradní společně s příslušenstvím jako jsou šňůry a kolíčky na prádlo. V místnostech, kde není příliš velký provoz, poslouží dobře sušáky na radiátory, které jsou vhodné i na starší typy topných těles.

Velká fotogalerie domácích spotřebičů

Text: Alexandra Rohanová
Foto: dryperator.cz, sbh-products.blogspot.com, asko.nl, aliexpress.com, aristonappliances.us, xafareat.en.alibaba.com, abroun.ma, newsroom.electrolux.com, caplans.ca, freakingfitness.com, activerain.com, glenstreetassociates.com, vegivmt9.com, alibaba.com, hayneedle.com, bettytwyford.com, outboundmom.com, crazygallery.info, ebay.co.uk

17.3.2015 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist