Jak může také vypadat konferenční stolek

Snad žádný interiérový nábytkový kus nemůže být tak tvarově flexibilní a různorodý ve svém pojetí, jako právě konferenční stolek. Přesto, že se jedná o rozměrově malý kus nábytku, dokáže významnou měrou ovlivnit celkové vyznění interiéru dané místnosti. Z jeho výběru se dá poměrně dobře odtušit, k jakému stylu jeho majitelé inklinují.

122342-1100x618.jpg Celá galerie 60 Zdroj: archiv redakce

Konferenční stolky jsou doslova hlavními nábytkovými kusy v obytných místnostech po celém světě. Slouží jako odkladné místo pro nápoje, občerstvení, knihy a další předměty, které potřebujete mít poblíž. Zároveň jsou to také velmi dekorační interiérové prvky, prvky bytového designu. Málokdo dnes však využívá tradiční podobu konferenčního stolku, vždy se jedná o stolky s nápadem, jiskrou a myšlenkou. Existuje doslova nepřeberné množství nejrůznějších podob a možností, jak mohou být takové konferenční stolky vizuálně ztvárněny.

Konferenční stolek může mít podobu velkého nižšího taburetu. Pokud ho nevyužijete jako stolek, poslouží vám jako posezení navíc. Také starý lodní kufr anebo jeho soudobá moderní varianta může být skvělým konferenčním stolkem. Takový stolek bude mít jistě navíc spoustu úložného prostoru uvnitř.

Velká inspirativní galerie stolů

Překvapivě i sbírka starých dřevěných beden od mléka může být použita k vytvoření okouzlujícího dřevěného stolku s patinou. Netradiční vzhled, úložné prostory a dřevo vytvoří příjemnou kombinaci, praktických a vzhledově zajímavých detailů, které se podílejí na celkovém vzhledu tohoto konferenčního stolku.

Mnohé obchody pro kutily nebo obchody s domácími potřebami prodávají samostatně nejrůznější stolové desky, které můžete zajímavým způsobem také využít v domácnosti na místo klasického konferenčního stolku. Postačí, když místo noh stolu použijete stoh časopisů nebo starých vyřazených knih.

Váš netradičně pojatý konferenční stolek může stejně tak dobře vypadat jako velký vyplétaný proutěný košík. Z povrchu takového stolku zaručeně nikdy nic nespadne.

Padne-li vaše volba na opravdu netradiční materiál nebo malý prvek, který má nahradit konferenční stolek, můžete těchto prvků seřadit vícero vedle sebe, zvýšíte tím celkový efekt i odkladnou plochu.

Výběr je pestrý, nápadů přehršel a v hlavách designérů se stále rodí nové a nové myšlenky na to, jak různými způsoby ztvárnit tyto nezbytné interiérové kousky. Prohlédněte si naši fotogalerii a uvidíte, že je opravdu z čeho vybírat.

Moderní konferenční stolky“ je název našeho článku, který vám také může poskytnout notnou dávku inspirace, pokud se právě rozhodujete pro koupi nového konferenčního stolku do vašeho interiéru.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: homedit.com

16.8.2013 12:35

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist