Jak bydlí slavní: Supermodelka Naomi Campbell a její futuristický úlet!

Naomi Campbell je známá britská supermodelka, která má zálibu v luxusu a postarších mužích s naditým kontem. Jeden z nich jí právě staví sídlo, které vypadá jako futuristická raketa….

Vladislav Doronin, ruský miliardář a v současné době také přítel Naomi Campbell je realitní guru Ruska. Něco jako Donald Trump v Americe. Vzhledem k tomu, že se Naomi trochu zdráhala přemístit za svým přítelem, rozhodl se ji omráčit domem, který jí rozhodování usnadní. Dům se staví v prominentní čtvrti Rublyovka a navrhla ho známá architekta Zaha Hadid, která má prsty ve futuristických stavbách po světě a také se podílela na stavbě plaveckého stadionu v Londýně.

Tato unikátní vila s věžemi měří 2650 metrů čtverečních. Návrh na věž, která měří 22 metrů, byl vytvořen na základě inspirace filmem Válka světů. Dům působí mysticky, protože je z něho viditelná pouze část. Většina je skryta okolními stromy. Jen bílé věže zářící do dálky ukazují, kde se bude nové sídlo supermodelky nacházet.

Prohlédněte si nový dům, který si koupil Justin Bieber

Sabrina Harisová
Foto: home-designing.com

 

 

20.11.2012 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist