Jak bydlí slavní: slavné blondýny a jejich domy

Celebrity jsou většinou známé skandálním životem a méně už svými profesními dovednostmi. Jsou i takové, které nemají dovednosti žádné, pouze se narodily v té správné rodině. Samozřejmě z našeho pohledu. Ony jsou možná přesvědčeny o opaku. Co však můžeme posoudit je, zdali se nám líbí jejich bydlení. Jak tedy bydlí slavní?

Paris Hilton


Paris je zářný příklad toho, že když se narodíte ve správné rodině, budete dostávat peníze  i za to, že se objevíte na párty. Není k tomu třeba žádného talentu a dřiny. Stačí se usmát a říci: “That´s hot!“  Tento výraz obdivu Paris jistě použila i  při pořizování své nové vily v Beverly Hills. Stála ji 6 milionů dolarů a je v ní vše, co Paris potřebuje. Soukromou posilovnu, supermoderní kuchyň a vinný sklípek.

Avril Lavigne


Avril si pořídila krásný dům na  Clerendon Road, kde jinde než na horké adrese v Beverly Hills. Její bankovní konto je  sice chudší o 6200 000 dolarů, ale vila za to jistě stála. Je postavena v italském stylu, má 6 ložnic a ke každé patří i privátní koupelna. K vybavení patří sauna, bazén, tenisový kurt, luxusní terasagrilem a několik zahrad v různém stylu.

Katherine Heigl

Krásná blonďatá herečka ze seriálu Chirurgové si pořídila  novou základnu na Berendo Street,  v Los Angeles za dva a půl milionu dolarů. Pokoje mají klasické uspořádání,  vysoké stropypodlahy z tmavého dřeva, několik krbů zajišťuje jak příjemnou teplotu, tak i romantickou atmosféru, kuchyň je nadstandardně vybavená a vše doplňuje zahradabazénem.

Mariah Carey


Těhotná Mariah Carey musela trochu přehodnotit svůj styl bydlení, protože domy, které vlastní, jsou svým uspořádáním nebezpečné pro vychovávaní malého miminka. Dům, který si pořídila na Bahamách, nám nepřijde nijak odlišný od těch předchozích. Nevidíme ani posun v bezpečnosti. Ale pokud se Mariah bude dítku věnovat, nebezpečí nehrozí. Vila na Island Road stála necelých 5 milionů dolarů, což je pro Mariah, zvyklou utrácet daleko závratnější částky, taková almužna.

Sabrina Harisová
Foto: celebrity-news-and-gossip.com, purseblog.com,

4.3.2011 1:15

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist