Jak bydlí slavní: Petr Vojnar

Navštívili jsme zpěváka a bývalého lídra úspěšné chlapecké skupiny T-boyz Petra Vojnara v pražských Vysočanech.

131771-1100x618.jpg Celá galerie 31 Zdroj: archiv redakce

V poslední době tě vnímáme spíše jako herce a moderátora. Pověsil jsi hudbu na hřebík?
Je pravda, že jsem se v poslední době věnoval aktivněji herectví (Experti, Veni Vidi Vici) a moderátorské dráze, ale v současnosti připravuji malé hudební překvapení, na které se moc těším. Dostal jsem také nabídku televize Prima na spolupráci při obnově jednoho úspěšného zábavného pořadu, tak doufám, že se mi to povede všechno skloubit.

Jak dlouho tady bydlíš?
S přestávkami 12 let a aktivně asi 2 a půl roku. Musím se přiznat, že byl maminčin mazánek a samotnému mi  to moc nejde. Tak jsem hledal partnerku, která by mi tu maminčinu péči mohla nahradit.

Dělal sis v bytě nějaké úpravy?
Před rokem proběhla celková rekonstrukce. Na určité věci jsem si pozval designéra a zbytek zařizovala přítelkyně. Máme atypický byt, takže většina nábytku byla dělaná na míru. Na tohle moc kreativní nejsem. Kdyby bylo po mém, mám tady ohniště, matraci a velikou televizi.

Jak je byt velký?
Byt je 2+KK, což vlastně splňuje dokonale. Koupelnu máme totiž v kuchyni. Nejvíce „konfliktů“ s přítelkyní bývá ohledně dřezu. V kuchyni máme dvojdřez. Jedna jeho půlka patří do koupelny a druhá do kuchyně. Občas dostanu vynadáno, když nádobí odložím do „koupelny“. Je to celkem komická situace, ale tohle rozmístění doporučuju všem, co se rádi sprchují a vaří. Mohou tyto vášně vykonávat současně.

Nakupuješ rád věci do bytu?
Já si většinou něco koupím a pak teprve řeším, jestli se mi to sem vejde. Což není úplně ideální stav. Koupil jsem si obrovskou televizi, a když s ní stěhováci přijeli, určitě si říkali, že jsem borec, protože mám nejspíš byt přes celé patro. Když jsem jim otevřel a oni nakoukli dovnitř, smích je přešel. Myslím, že má ložnice, je regulérně nejmenším místem, kde tak velkou televizi instalovali.
Podobně jsem kupoval sedačku. Ten den jsem byl po nějaké hádce a rozhodl jsem se jít koupit něco do bytu. Vlastně ani nevím proč. Prošel jsem obchod a tahle sedačka mi padla do oka. Řekl jsem, že ji chci. Stála úplně nesmyslné peníze, přesto jsem ji koupil. Když přijeli stěhováci, zjistili, že sedačka je širší než rámy dveří. Nakonec jsme ji tam dostali, ale za cenu toho, že jsem opravoval dveře a zdi.

Představíš nám své nejoblíbenější kousky?
Nejsem typ člověka, který hromadí majetek.  Baví mě maličkosti, které dotváří atmosféru. Jeden kousek, který bych ale chtěl vypíchnout, je rotoped. Skvěle na něm vypadají moje pověšené košile. No a ve skříni si schovávám oranžovou košili, která se nosí v nejstřeženějším americkém vězení. Je autentická, vlastně tam chybí jen jméno odsouzeného. Občas si ji z recese vezmu na sebe.

Co bys doporučil našim čtenářům, kteří si zařizují byt?
Ať se obrátí na moji přítelkyni. Ne, vážně. Myslím, že v každém věku má člověk jiné priority. Když je  mladý, je mu celkem jedno, jak bydlí, anebo se obklopuje tím, co frčí na netu. Když je člověk starší, tak se pak hodně upíná k majetku a to bych asi nechtěl. Takže bych asi doporučil lidem, aby nechodili nakupovat naštvaní, jinak dopadnou jako já. A když si nevědí rady, tak ať se zeptají odborníka, střevo si taky neoperují sami.

Sabrina Harisová
Foto: autorka

Foto: Profimedia.cz

28.7.2010 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist