Jak bydlí slavní: Ozzy Osbourne

Vítejte do království Osbournových! Království doslova, protože Sharon, manželka Ozzyho, vyžadovala vždy to nejlepší při spolupráci s designérem a inspirovala se zařízením nejnavštěvovanějších hradů a zámků. Jak tedy bydlí Ozzy s rodinkou?

120946-1100x618.jpg Celá galerie 12 Zdroj: archiv redakce

Martyn Lawrence- Bullard, interiérový designér si nemohl spolupráci se Sharon vynachválit, i když později v mnoha rozhovorech přiznal, že mu svými požadavky občas lezla na nervy.
Sharon má vkus, líbí se jí starožitnosti i moderní vychytávky. Problém je však, že neustále upřednostňuje pohodlí svých dvanácti psů. Chce, aby měli soukromí a přesto nebyli sami. To už je trochu moc!“

Dům, kde vládne Sharon a přežívá Ozzy, leží jak jinak než v Kalifornii.  Naleznete v něm kousky z celého světa, starožitnosti, mezi které patří pohovka Marie Antoinetty,  a nezbytnou sbírku křížů různých velikostí a tvarů. Ač je Ozzy rocker srdcem a duší a tvrdí, že mu na ničem než hudbě nezáleží, udělal si místečko na některá ocenění, které za svou kariéru zpěváka a „pojídače netopýrů“ získal.

Dům je sbírkou dramatických kusů nábytku, které mají přimět návštěvníky k zamyšlení, nebo jen k úžasu. Princ of Darkness – jak se zpěvákovi říkalo, přece nemůže mít nudné obydlí! Stylu, který spolu s manželkou vytvářejí a chtějí, aby byl co nejvíce napodobován, říkají Současná gotika. Díky akční Sharon však zařizování  nejen tohoto domu trvalo vždy jen krátce. Vzhledem k tomu, že rodina vydrží na jednom místě maximálně 7 let, udělala si ve stěhovacím procesu a rychlých úpravách interiéru svůj systém. Sharon velmi ráda nakupuje nábytek, a tak ji musel Martyn trochu brzdit, protože už takhle se do tohoto domu nemohla vejít část zařízení z bývalé rodinné vily, kde se natáčela reality show Osbournovi.

Sharon má citovou vazbu k jídelnímu stolu  z masivu, protože ho mají už mnoho let a kdykoliv se něco zásadního stalo, nožem do něho vyřezali značku, aby na ten den nezapomněli. Ozzy se zase rád zavírá do svého nového studia, ale co tam tvoří, nikdo nevi.

Nedávno pronikly na mediální světlo zprávy, že by Sharon a Ozzy Osbourne mohli přijít o tento krásný dům, neboť jaksi pozapomněli, že i slavní lidé musí platit daně. Dluží prý 29 milionů korun.

Čtěte také:

Jak bydlí slavní: Tina Turner

Ložnice slavných

Jak bydlí slavní – Gerard Butler

Sabrina Harisová
Foto: architecturaldigest.com, metalsucks.net

20.5.2011 2:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist