Jak bydlí slavní: Michael Jordan

Michael Jordan je považován za jednoho z nejlepších basketbalistů všech dob. Za svou bohatou sportovní kariéru nasbíral mnoho ocenění, které teď jako většinový majitel basketbalového týmu Charlotte Bobcats rozšiřuje i o nemovitosti. Jak bydlí Michael Jordan?

120887-1100x618.jpg Celá galerie 8 Zdroj: archiv redakce

Michael Jordan vlastní mnoho domů a bytů z nichž nejzajímavější je nádherná vila na Floridě. Před pár dny k ní přibyl i úžasný byt v Severní Karolíně. Aby byl Michael blízko svého týmu pořídil si byt, vlastně dva, ve vzdálenosti několika minut od arény, kde v současnosti tráví mnoho času. Oba půdní byty propojil a vytvořil tak téměř 2140 metrů čtverečních prostoru s výhledem na město a soukromým výtahem.

Byt je součástí moderně vypadajícího komplexu, který byl postaven v roce 1967. Nabízí služby soukromých kuchařů, úklid, bezpečnostní službu, každodenní výměnu čerstvých květin a ty nejlepší kosmetičky a maséry.

Interiér bytu je laděn do přírodních odstínů a mezi nejčastěji používaný materiál patří dřevo a kámen. V některých místnostech je přiznaný factory styl, kdy strop „zdobí“ vzduchotechnika. Michael Jordan se už několikrát vyjádřil, že nezáleží na tom, jak velkou místnost obývá, pokud má dveře zavřené, cítí se v ní stísněně.  Z tohoto důvodu  je byt open plan, pokoje jsou průchozí  a jsou odděleny pouze částečnými stěnami a sloupy.

Kuchyň je moderně vybavena a v její těsné blízkosti má své místo i barový pult. Je propojený dotykovou obrazovkou s 24 hodinovou cateringovou službou. Když dojdou drinky nebo jídlo, Michael vše objedná klepnutím na příslušnou ikonu.

Místnosti  stále ještě nejsou úplně podle Jordanových představ. Horní patro, které se rozprostírá  do poloviny bytu postrádá některý nábytek a koberce. A možná se najde i prostor na  poličku, kam si Michael bude moci vystavit pár vítězných pohárů.

Sabrina Harisová
Foto: luxist.com, realestalker.blogspot.com, bittenandbound.com

30.12.2010 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist