Jak bydlí slavní: Ivana Trump

Jsou tací, kteří říkají, že méně je někdy více. A pak tu máme Ivanu Trump, která si svůj život bez přezdobeného stylu snad ani nedokáže představit. Pojďte se podívat do několika Ivaniných domů.

120952-1100x618.jpg Celá galerie 10 Zdroj: archiv redakce

Ivanu není třeba dlouze představovat. Splňuje totiž do puntíku pohádku o Popelce. Chudá ale talentovaná dívka z komunistického Československa okouzlila bohatého amerického milionáře a byla svatba. Kdyby ale Ivana byla pouhá hloupá blondýna, pohádka by skončila velice záhy(trvala ale patnáct let). Ivana se po boku Donalda Trumpa naučila obchodu s realitami, vedení hotelu a posléze pronikla do módy, píše knihy, občas si zaskočí do reality show nebo si stříhne malou roličku ve filmu, kde hraje hlavně sebe – ženu velké společnosti.

Když si prohlédnete její domy, mají všechny stejného jmenovatele a tím je prvoplánový luxus. Ivana má slabost pro leopardí vzor, který vévodí každé nemovitosti. Vše, co se zlatě třpytí je opravdu zlato, ne jen barva. Nejkvalitnějším mramorem se také nešetřilo. V každém z domů nechybí dramatické schodiště, i když je vždy po ruce i  výtah. Ivana je ale srdcem stále sportovkyně, proto chodí i ve svém sedmipatrovém paláci  jen po schodech.

Ivana miluje WOW efekt, a tak si často koupí dům, který má již svá nejlepší léta za sebou a promění ho v nádherné sídlo. Vždy myslí na to, aby v něm byl dostatek místa pro rodinu s dětmi a jejich přátele a také zaměstnance, kteří zajišťují provoz domu.


Tak co říkáte, líbí?

Sabrina Harisová
Foto: casasugar.com, people.com, yachtcharters.ulitzer.com

 

3.2.2012 1:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist