Jak bydlí slavní: Dračice Katie Price

Katie Price, která je v lechtivém byznysu známá pod přezdívkou Jordan a jejíž sexy fotografie zdobí ložnice mnoha mladíků po celé Británii, právě prodává úchvatný dům, kde prožila dvě nešťastná manželství. Nutno dodat, že domem to asi nebude. Pojďte na návštěvu!

Dům, který je podle slov Katie „prokletý“ leží v britském Surrey a měří přes 3000 metrů čtverečních. Pyšní se  osmi ložnicemi, sedmi koupelnami, šatnou, která skrývá přes deset tisíc kusů oblečení a 450 párů bot. V domě nechybí ani vyhřívaný bazén, malá posilovna, herní místnost pro děti, kosmetický salon, kde se modelka nechává opečovávat, když se jí nechce vyrážet do města a pokud vymýšlí nějaký nový obchodní projekt, má pro tuto příležitost připravenu i kancelář, jejíž zdi zdobí zarámované fotografie Katie, titulky časopisů a sexy kalendáře.

Součástí domu je i udržovaná zahrada, kde se často pořádaly extravagantní párty a dokonce zde probíhala i modelčina svatba se zápasníkem Alexem Reedem ( po rychlém obřadu v Las Vegas).

Katie miluje koně a také občas soutěží ve drezůře, a proto nechybí ani malá stáj, pro případ, že bude muset koník někde před cestou přenocovat.

Katie se rozhodla, že dům jí přinesl smůlu, a tak ho v těchto dnech nabízí za necelé 3 miliony liber k prodeji, což je o 250 tisíc liber méně, než byl její původní požadavek. Po měsících nezájmu to teď vypadá, že se na dům s atraktivnější cenou stojí fronta! Katie sama už několik měsíců rekonstruuje jiné hnízdečko v  Sussexu, kam se za ní brzy přestěhuje její nová láska, argentinský model Leandro Penna.

Čtěte také:
Jak bydlí Ali Amiri
Slavné blondýny a jejich domy
Ložnice slavných

Sabrina Harisová
Foto: pulsarwallpapers.com, celebrityhouses.org

15.7.2011 12:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist