Jak bydlí slavní: Britney Spears

Americká zpěvačka Britney Spears právě pracuje na svém dalším albu ve studiu a mezitím si kupuje nemovitosti. Některé z nich jsou i mnoho měsíců opuštěné, než se do nich pustí nějaký z vyhlášených designérů. Pojďte s námi na návštěvu do jejího nejnovějšího domu v Los Angeles.

128263-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

Tento nádherný dům, rozkládající se na pozemku větším než dva kilometry čtvereční, si Britney pořídila za  necelých devět milionů dolarů, což je přepočtu 171 milionů korun. Za  jeho mohutnými dveřmi se skrývá 10 ložnic, 10 koupelen, bar, kino, knihovna, lázně se soláriem a kadeřnickým salonem, sportovní bazén, 3 garáže, domek pro hosty a pro obsluhu domu.

Britney se dříve vyžívala v černé, červené a fialové barvě. Z každého domu si tak vytvářela mystický budoár. Po tom, co se stala matkou, změnila vkus a zacílila na růžovou. Tím také vyvedla z míry designéry nejdražšího domu na Manhattanu. Britney si v něm totiž koupila jedno z nejluxusnějších apartmá, které bylo zařízeno v nejmodernějším stylu. Při předávání klíčů vyjádřila požadavek, že chce celý byt přemalovat na růžovo. Což se také stalo.

Tentokrát se Britney Spears drží ve svém domě klasiky a spíše světlejších barev. Při jeho výběru měla několik požadavků, které se jí mnohonásobně  splnily. Přála si velikou kuchyni, kde by občas mohla se svými syny odpočívat. Vzhledem k tomu, že se Britney nejspíš vařením příliš nezdržuje, tak se při čekání na popcorn bude moci posadit na pohodlnou sedačku o okna. (viz galerie pod článkem)

Dalším jejím přáním bylo odhlučněné domácí kino a mnoho koupelen. Každá z deseti koupelen je v jiném stylu. Ty, které patří k pokojům chlapců, mají dodatečně zabudované bezpečnostní prvky a kamery a pokud Britney s chlapci nemůže být, může ve své ložnici na televizi sledovat, jestli péče o ně probíhá podle jejích pokynů.

Britney má s nemovitostí velké plány. Nedávno totiž navrhla limitovanou dívčí kolekci pro Candie´s a touží mít v domě své vlastní návrhářské studio, kde by mohla v tomto koníčku pokračovat.

Celebrita jejího kalibru musí mít nejen prostorný dům s nejmodernějším vybavením, ale také dům zaručující jí maximální bezpečí a soukromí. Tento je chráněn vysokou zdí proti dotěrným papparazzi, senzory a kamerové spínače se nacházejí po celém pozemku a i uvnitř domu, všechna skla v domě jsou zatmavovací a když se chce Britney vykoupat v bazénu, nejmodernější kamerový systém jí ukáže, zda se neblíží helikoptéra, ze které by jí mohli sledovat fanoušci.

Sabrina Harisová
Foto: home-designing.com, gofiggr.com

12.8.2010 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist