Investujte do vlastního – Pergola Sky

Právě nyní je vhodná doba na investice do vylepšení svého bydlení. Odevšad se na nás hrnou zprávy, co vše se zavře nebo omezí. Ceny zboží, stavebních prací, pozemků i nemovitostí také rostou. Dodací lhůty se prodlužují na několik měsíců a k tomu všemu přichází zima, kdy stavební práce většinou ustanou. Je to tak ale i doopravdy?

perex_titulka-1100x618.jpg Celá galerie 7 Zdroj: alukov.cz

V zásadě ano a nejlepším způsobem, jak se s tím vypořádat, je objednání zastřešení terasy nebo bazénu ještě letos s dodávkou na jaře 2021. Nejen, že si tím prodloužíte další sezónu, ale navíc cena Vaší nemovitosti poroste ještě rychleji. Výhodnost investice do vlastního zastřešení terasy nebo bazénu nejsou jen fráze, ale prostý fakt a nyní je ta nejvhodnější doba. Zastřešení lze financovat i přes výhodné úvěry určené k rekonstrukcím teras i zahrady. Než se nadějete, bude tu jaro 2021 a vy už budete mít vše vyřešeno a při současném růstu cen ještě za letošní ceny.

Pro terasová zastřešení jsou nejvhodnější hliníkové konstrukce se skleněnými výplněmi. Nejen že vypadají velmi esteticky a nadčasově, ale také se dobře udržují. Životnost takových zastřešení se počítá na desítky let.

Možností, jak zastřešit například terasu je ale více. Podle čeho tedy vybírat? Důležitým faktorem pro výběr vhodného zastřešení je regulace teploty a slunečního záření. To budete na terase řešit neustále. Nikdo nechce mít na terase vzduch k padnutí a nedýchatelno. A také kam s nábytkem během sněhové nadílky nebo jak terasu zabezpečit proti toulavým kočkám a jiným nezvaným návštěvníkům? Zastřešení PERGOLA SKY od společnosti ALUKOV spojuje většinu požadovaných funkcí.

Multifunkčnost PERGOLY SKY spočívá v kombinaci na sobě nezávislých systémů posuvné průhledné střechy, střešního stínění, bočních přesuvných stěn a bočních screenových rolet. Tedy 4 systémy v jedné terase. Sjednocení tolika funkcí do jediné pergoly dává možnost přizpůsobit si klimatické podmínky pod pergolou zcela svým vlastním potřebám a požadavkům. Takovou kombinaci vlastností žádný jiný systém zastřešení terasy v současné době nedokáže nabídnout. Na rozdíl od běžných lamelových „bioklimatických“ pergol je PRGOLA SKY vybavena otevíratelnou průhlednou střechou a proto Vám nezatemní přiléhající místnosti domu, zejména v zimním období. Přirozené světlo proniká skrze střechu a všude je stále dostatek světla. Pojízdný stínící systém v kombinaci s otvíravou střechou umožňuje regulaci teploty pod zastřešením.

Multifunkční bioklimatická PERGOLA SKY je konstruována na celoroční provoz. V létě umožňuje maximální otevření terasy a při nepřízni počasí chrání terasu a její inventář. Střechu můžete ponechat zavřenou během sněhu, prudkého deště i větru, na rozdíl od běžných lamelových zastřešení, které by mohly být pří tomto počasí poškozeny a tím by vznikly nemalé škody.

Designem je PERGOLA SKY vhodná pro tradiční i moderní domy nebo dřevostavby. Instalace zastřešení od společnosti ALUKOV je certifikována výrobcem dřevostaveb a nepoškozuje izolaci domu. O svou záruku tedy nepřijdete. Pokud si přejete mít PERGOLU SKY samostatně stojící je možné objednat variantu zahradního solitéru.

Otevírání střechy a baldachýnů je motorizované, ovládané dálkově, ovladačem, mobilní aplikací ve smartphonu nebo propojením na chytrou domácnost.

Více na www.alukov.cz

10.10.2020 1:18 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist