Interiérové momentky: přeplněný interiér?

Zkuste se někdy zamyslet nad tím, jak bydlíte a zdali by si vaše bydlení, váš byt a nebo interiér domu nezasloužil více pozornosti. A nebo máte dojem, že zrovna u vás je v tomto smyslu vše v pořádku? Hledáte inspiraci? Máte přeplněný a malý byt? Právě proto jsou zde interiérové momentky, krátké pohledy do světa, který vám může odpovědět na obligátní otázku „jak na to“.

127503-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

Máte přeplněný interiér? Napadlo vás někdy doslova vyprázdnit celý váš byt a nebo alespoň jednu uvažovanou místnost a začít s jejím opětovným zařizováním s ostražitostí, která nedovolí interiér zaplnit zbytečnostmi?

Co jsou to zbytečnosti? Čím je přeplněný váš interiér?

Není to velmi jednoduchá otázka. Jak dlouho jste na sebe nezvali všechny ty kusy oděvů, které máte ve skříni už tři roky a leží tam bez povšimnutí? A co je v té druhé skříni? Když nevíte, tak to nepotřebujete ! A buďto všechny tyto věci odneste do sklepa a nebo lépe k popelnicím.

TIP
: stanovte si nějaký časový horizont, např. 3 roky. A pokud jste za tuto dobu nepoužili nic z toho, co je uloženo na dně skříně a nebo co překáží v předsíni či komoře, pak to prostě vyhoďte a nebo darujte.

Jednoduché řešení pro přeplněný interiér

Prohlédněte si fotografie pod článkem. Byt lze přesvědčivým způsobem zařídit bez toho, aniž by přetékal nábytkema nebo jinými zařizovacími předměty. Nemáme tím na mysli život mezi prázdnými stěnami a život ve vzdušném interiéru, kde i přes malé množství čtverečních metrů můžete zažit pocit komfortu!

Velká fotogalerie moderních interiérů

TIP: je to prosté, máte-li malý byt, tím více uvažujte o tom, co všechno v něm doopravdy musíte mít a zvažte, zdali by váš pokoj, byt a nebo interiér domu nemohl vypadat tak, jak to dokumentují níže přiložené fotografie.

Další inspirace nejen pro přeplněný interiér ve článku Pohodlné bydlení v 80.metrech čtverečních

Red.
foto Alax, designshoot.com

25.2.2010 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist