Interiérové momentky a TIPY pro vaše bydlení

Jako momentka je většinou označována fotografie zachycující nějakou událost či jev v jeho neopakovatelném a velkém TEĎ a TADY. A interiérová momentka by měla být podobným způsobem inspirativní. Zkuste se teď a tady inspirovat.

115647-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

Vybavit si byt, je na jednu stranu vlastně velmi snadné, tedy pokud se člověk nemusí zcela zásadním způsobem omezovat v rámci financí. A dokonce může být např. právě nakupování nábytku i zábavnou činností. Platí to ale pouze do té chvíle, než se začne člověk trápit tím, že vlastně vůbec neví, jak se k věci postavit a co si vlastně koupit. Máme tipy pro vaše bydlení vybrané namátkou, náhodně a „jen tak“. Třeba se trefíme do černého.

 TIP 1: pokud máte rádi změnu a barvy, zkuste si pořídit na polštáře vaší pohovky náhradní potahy v různých barvách (a třeba i tvarech) a pak během několika vteřin můžete vykouzlit výraznou změnu vašeho bydlení.

Velká fotogalerie moderních interiérů

TIP 2: jestli si nevíte rady při vybírání barev, pak zkuste jednoduchý koncept spočívající v dodržování barevnosti dané kombinací pouze dvou různých barev. Je to efektní, snadné, ale musíte se pouze rozhodnout, které barvy vlastně máte rádi. Nutné je pak takový koncept dodržet v rámci celé zařizované místnosti, který tím získá na celistvosti.

Můžete vyzkoušet např. černo-červenou kombinaci, která je velmi silná a přitom nemusí vždy vypadat jako lascivní a klišovité řešení bydlení. Z úplně opačného konce spektra je zajímavá např. křehká kombinace bílé a žluté. Podívejte se pod článkem na fotografie.

TIP 3: pokud máte rádi pohodlí na gauči a neláká-li vás neustále se ohýbat k nízkému konferenčnímu stolku, zkuste takové řešení, které nabízí fotografie připojení pod článkem. Odkládací plocha může být bez problému přímou součástí sedačky.

Další inspirace pro vaše bydlení ve článku Kuchyň slavného Philippe Starcka

Red.
Foto: interiorxtras.com

7.1.2010 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist