Interiér, pro který jsou typické efektní dekorace a barevnost

Na první pohled působí tato rezidence dojmem luxusu a bohatství. Upoutá vás ale také svou nezvyklou barevností, uměleckými díly ve stylu art deco a vysokými stropy zdobenými nádherným štukováním.

10-1100x618.jpg Celá galerie 16 Zdroj: Covet House

Typické je prolínání stylů

Autory tohoto zajímavého projektu jsou Naděžda a George Ananyev z architektonické a konstrukční kanceláře N & G Ananiev Interiors. Cílem bylo vytvořit prostředí, z něhož bude vyzařovat nejen kreativita, ale bude působit dojem komfortního bydlení. To se jim podařilo také díky spolupráci s osvědčenými značkami, jako jsou například Boba do Lobo, Brabbu, Koket, Maison Valentina, Circu, Luxxu, Essential Home, Rug’Society, PullCast a Foogo. Vznikl tak luxusní design interiéru, v němž najdete různé styly, například retro, vintage, klasický i moderní.

Designéři se nezalekli neotřelých kombinací

Naděžda a George se poprvé setkali s majitelem tohoto domu zhruba před deseti lety. Ten zrovna plánoval rekonstrukci objektu nedaleko New Yorku, který si pořídil v devadesátých letech. A protože má jeho rodina podobně jako designéři ruské kořeny, a tudíž i podobnou představu o moderním bydlení, záhy se dohodli na spolupráci.

A tak vznikl interiér v klasickém stylu vybavený moderním nábytkem. Nechybí ani prvky vintage, které se objevují v neotřelé kombinaci s různými vzory a materiály.

Bílé stropy, barevné stěny, dřevěné parkety

Skvělou a zároveň přirozenou dekorací jsou bílé stropy s uměleckými štuky. S nimi dokonale ladí dřevěné parkety. Kontrastem jsou pak barevně vymalované stěny, na které (poněkud netradičně) umístili designéři různá umělecká díla.

Na první pohled se může zdát, že ta díky okolním sytým barvám poněkud zanikají, ale možná že právě to byl záměr nekonformních designérů.

25.6.2019 5:30 | autor: Ivana Kukalová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist