Inteligentní klika: záruka bezpečnosti

Příčinou naprosté většiny vloupání do rodinných domů bývá nedostatečné zabezpečení. Jednou z cest, kterou se zloděj může do domu dostat, jsou přirozeně vstupní dveře. Rozhodně nepodceňujte kvalitu zamykacího systému a zároveň si dávejte pozor na to, komu půjčujete své klíče. A nezapomínejte zamykat.

Zní to příliš složitě? Vyzkoušejte Inteligentní kliku, elektronické dveřní kování, které k odemykání místo klasických klíčů využívá čipy. Poskytne Vám vyšší ochranu před vloupáním než běžné mechanické zamykací vložky.

K odemykání jsou používány čipy s technologií, která zaručuje 100 % ochranu před neoprávněným kopírováním. Nemusíte se tedy bát, že by si bez Vašeho vědomí čip někdo zkopíroval a dostal se k Vám domů. Čipy se navíc standardně dodávají v podobě praktického přívěšku na klíče. Vybrat si ale můžete také variantu s čipem umístěným v plastovém náramku, což ocení nejen rodiče dětí. Pokud se přesto stane, že čip Vy nebo Vaše ratolesti ztratíte, nečeká Vás žádná složitá výměna zámku. Zrušení platnosti čipu nebo nastavení platnosti nového totiž zvládnete během pár sekund sami, pouze pomocí programovací karty, která se dodává společně s kováním.

Celé kování je vyrobeno z vysoce odolné nerezové oceli, která bez problémů vydrží nešetrné zacházení, odolá zlodějům i vandalům a samozřejmě i vlivům počasí. Své současné dveřní kování jednoduše vyměníte za Inteligentní kliku, žádné zásahy do dveří ani rozvody kabelů nejsou potřeba. A pokud kování doplníte o samozamykací panikový zámek, dveře se při každém zavření automaticky zamknou, z vnitřní strany je ale vždy odemknete a otevřete pouze stisknutím kliky.

Pro více informací o Inteligentní klice kontaktujte specialisty na zabezpečení z KLÍČOVÉHO CENTRA.

20.3.2019 11:55 | autor: Komerční prezentace
Více o tématu: dveřeklika

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist