Inspirujte se novou kuchyní. Kde doma stolujete?

Všimněte si, nakolik málo se staráme o to, jak bude vypadat prostředí, ve kterém stolujeme a jíme. Vždyť u jídelního stolu se ve většině případů setkáváme se zbytkem rodiny a nedělní obědy bývají, a nebo alespoň bývaly sváteční, někdo přišel na návštěvu, nikam se nepospíchalo a dlouze se pila káva. Jak stolujete vy?

Málokdo má možnost vyčlenit jednu místnost jako jídelnu, ze které se pak odchází pít káva do obývacího pokoje k praskajícímu krbu. Ale i v malém činžovním domě je možné dodržovat určitou úroveň a esteticky i ergonomicky vyhovující jídelní stůl se dá udělat i protažením pracovní desky kuchyňské linky.

Velká inspirativní galerie stolů

Zkuste se jen inspirovat a myslete na to, že:

1. jídelní stůl je stejně jako vaše lůžko místem a nebo prostředím klidu, stejně jako smyslnosti, zejména pak v případě chuti a čichu. Nezapomínejme ale také na zrak, jí se i očima a příjemná hudba také není na škodu.

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

2. jídelní stůl by neměl stát v cestě do kuchyně ani by neměl komplikovat obslužnost kuchyňského vybavení.

3.pokud budete mít jídelní stůl v kuchyni, pak postupujte tak, že nejdříve vyjdete vstříc prostorovým nárokům kuchyňského vybavení a teprve pak se do kuchyně pokuste „natlačit“ jídelní stůl. Volte raději menší, než větší, který bude v kuchyni jako „slon v porcelánu“.

Red.
Foto Sedlák Interiéry

30.5.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist