Inspirujte se nápady, zavánějícími exotikou dálek

Rádi obdivujete exotické interiéry? Obohaťte vaše bydlení o zajímavé designové kousky.

Anglický styl

Anglický interiér je založen na starosvětskosti a noblese. V anglickém domově najdete tmavý starožitný nábytek a nejrůznější polštářky, lampičky, sošky a okázalé svícny. Anglický styl bydlení je inspirovaný venkovskými sídly šlechticů, tudíž když zvolíte tento způsob bydlení, pozvete si domů skutečnou okázalost.

Tip! Je Velká Británie nejen vaší inspirací v otázce bydlení, ale rovněž oblíbenou cestovatelskou destinací? Až příště pojedete do této země, nezapomeňte na cestovní pojištění. Na portále Porovnej24.cz jej můžete mít díky porovnání cen už od 7 kč/den.

Pohádka tisíce a jedné noci

Zajímá vás exotika Orientu? Marocký styl vám navodí optimistickou letní atmosféru. Marocký interiér je díky svým propracovaným vzorům mistrovským uměleckým dílem, které potěší oko i toho největšího fajnšmekra.

Hlavním prvkem marockého interiéru jsou nejrůznější ornamenty. Bohatě členěné vzory, hrající všemi barvami, můžete do vašeho bytu zakomponovat například na povlacích polštářů, na kobercích či na kachličkách. Důležitou součástí marocké domácnosti je rovněž nádobí, ať už v podobě malované keramiky, nebo kovových podnosů a konviček na čaj.

Matička Rus

Zatímco před pár lety se české domácnosti chtěly co nejvíc podobat západoevropským zemím a ruský vliv byl považován jako něco zaostalého, nyní si ruský interiér nachází cestu zpět do českých rodin. Je inspirovaný jak bohatými šlechtickými sídly, tak chudým venkovem.

V  ruském interiéru je hojně zastoupeno dřevo, což mu propůjčuje útulnost a zemitou atmosféru. Najdeme v něm i květinové vzory (nejčastěji na závěsech a polštářích), stejně jako honosné dekorace v podobě zdobených svícnů a zrcadel s okázalým rámem.

Přečtěte si také: Známé turistické destinace skýtají jedno velké riziko

28.8.2019 1:05 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist