Inspirujte se koupelnami ve farmářském stylu

Příjemnou a uvolněnou atmosféru navodí v koupelně výzdoba ve farmářském, nebo chcete-li ve venkovském stylu. Rustikální nábytek, ať už originální kousky anebo repliky, jsou vítanými prvky, které doplní moderní farmářský či venkovský styl koupelen. Je to připomínka časů, kdy vybavení běžných farmářských domácností bývalo spíše jen zhruba než jemně a precizně opracované.

Nechte se okouzlit a naladit na pohodu

Obdivuhodný je farmářský styl proto, že z koupelnového prostoru dělá úžasně útulné a příjemné prostředí, kde je radost odpočívat ve vaně anebo pod proudem teplé vody ve sprše. Prostory provedené v tomto stylu vyvolávají radost a pohodu. Historizující duch zařizovacích předmětů navodí tu pravou domácí atmosféru klidu a pohody.

Trocha času za to stojí

Dnes jsme pro vás vybrali zajímavé nápady, jak by se i vaše koupelna dala v tomto stylu vybavit. Vypadat takhle stylově a nemuset přitom hodně stát, bude možná chtít na druhé straně jistou časovou investici, dobu, po kterou budete pátrat po těch pravých kouscích, které z vaší koupelny vytvoří koupelnu ve farmářském stylu, ale rozhodně to bude stát za to.

Využijte dřevo

Rozsáhlé využití dřeva je nyní poměrně populární a nemusíte se mu tedy vyhýbat ani v koupelně na statku, je to velká přednost, ne-li nutnost, protože co by byl statek bez dřeva? Starý žebřík pro skladování koupelnových nutností, pro přehození ručníků, patřičně omšelé a stylové prvky, hrubé dřevěné rámy – a jste na nejlepší cestě k dokonalé podobě koupelny ve farmářském stylu!

Podívejte se na kreativní příklady v naší fotogalerii u článku a nechte se inspirovat! Přejeme vám příjemnou zábavu při zařizování.

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: digsdigs.com, pinterest.com, houzz.com, piston.com, thistlewoodfarms.com, milkandhoneyhome.com, parsegallery.com, countryliving.com, getrelish.com

2.3.2015 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist