Inspirujte se a zkuste si navrhnout vlastní potahy, stínítko…

Pokud máte pohovku se snímatelným potahem a nebo pokud o nákupu nové pohovky se snímatelným potahem uvažujete, pak si zkuste nové potahy „nadesignovsat“ samy. V jistém smyslu je to vlastně velmi jednoduché. Udělejte to jako designérka Lisa Whatmough . A nemusíte se přitom omezovat jen na potahy u sedaček nebo křesel. Možná potřebujete také nové stínítko?

118636-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Lisa Whatmough patří mezi známé anglické designérky a dává o sobě vědět řadou výjimečných návrhů. Úspěch je často dílem elegantních a jednoduchých řešení. Zkuste to podobným způsobem, jako  ona a nebo rovnou zcela nepokrytě okopírujte její techniku, která vám dá možnost využít v podstatě vše, co doma najdete.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie dekorací

TIP: není to nic složitého, stačí si namátkou vybrat několik kusů látky, které by měly být v prvé řadě výrazné a stejně tak i navzájem pokud možno silně kontrastní. I materiál může být „každý pes jiná ves“ a manšestr se klidně snese s hedvábím a nebo jeansovinou. Nekoordinovanst a „chaos“ je zde žádoucí a fantazii se meze nekladou.

Důležité je, aby vám vzniklá mozaika připadala atraktivní.

Pak se můžete pokus ušit potah samy a nebo si takovou práci objednejte v jakékoliv firmě, kde se věnují čalounění nábytku. Podobnou službu vám mohou nabídnout i některé švadleny či krejčové.  Se stínítkem na lampu je to stejné.

Red.
Foto: mydeco.com

29.5.2009 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist