I kancelář si zaslouží kvalitní nábytek

Prací strávíme přibližně 13 let života, co do počtu hodin, a tak si určitě zasloužíme, je prožít v hezkém prostředí. K tomu nám dopomůže i kvalitní kancelářský nábytek.

134300-1100x618.jpg Celá galerie 13 Zdroj: archiv redakce

Ať už zařizujete kancelář pro více lidí, nebo vaši domácí, dbejte na výběr kvalitního nábytku. Na to, jak ho vybírat, jsme se zeptali pana Ing. Vladimíra Kubeše, jehož firma Montero se výrobou kvalitního nábytku zabývá.  „Kancelář zařizujete přibližně jednou za 10-15 let. Je důležité si uvědomit, zda bude nábytek mít své pevné místo, nebo se s ním bude často manipulovat např. během hromadných porad apod. V tom případě vybírejte z lehkých a pevných materiálů, které mají oddělené úložné kontejnery. Ty by měly být na kolečkách. Lépe a rychleji se přemísťují. Pokud ale víte, že s nábytkem už hýbat nebudete, nebojte se sáhnout po kvalitním nábytku z masivu. Je pevný, dlouho vydrží a i po letech pravidelného používání neztratí na vzhledu.“

V současnosti se ustupuje od openspace (otevřených) kanceláří, kde byli pracovníci odděleni nízkou zástěnou. Po delším zkoumání se psychologové shodli, že pracovat na takovém místě je velice stresující kvůli přemíře hluku a dalších vjemů.  Soustředění na práci je také složitější a někteří lidé mají dokonce fobie ze ztráty soukromí z prostoru za sebou, kde neustále někdo prochází. Vracíme se tedy zpátky do uzavřených kanceláří, kde se lépe soustředí a jednodušeji koriguje teplota.

V takové kanceláři nesmí chybět stabilní stůl, který má dostatečnou pracovní plochu a ergonomická židle. Nezapomínejte ani na úložný prostor. Dostatek skříněk a poliček vám usnadní udržování pořádku.

Firma Intermont, která je součástí společnosti Montero vyrábí kvalitní kancelářský nábytek s nadčasovým designem, nebojí se ani atypických řešení a dokonce dodává i lékařský nábytek, na který jsou kladeny obrovské hygienické nároky. Pokud si nejste jisti stylem nebo rozmístěním, můžete využít zdarma služby firemního architekta, který připraví 3D návrh.

K dalším službám zdarma patří dovoz nábytku po celé republice, vynošení a instalace odbornými pracovníky a následný odvoz obalů.

Více o kancelářském nábytku najdete na www.intermont.cz

4.8.2015 7:50

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist