Horizontální sprcha – super nápad…nebo?

Začátek roku je opravdu nabitý novinkami, i když ne všechny se dostanou na náš trh. A to bude nejspíš případ i  horizontální sprchy, kterou vám chceme představit.

121418-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

Původní ideou horizontální sprchy bylo mít doma svého osobního vodního maséra, protože masáž vodními tryskami má velmi blahodárné účinky na naše tělo. Máte- li doma masážní vanu, tak jistě víte, že účinnost trysek zpomalí množství vody. Cítíte se příjemně zrelaxovaní a odpočatí, ale jak tvrdí designéři horizontální sprchy – o terapii tryskami nemůže být ani řeč.

horizont5.jpg

Zdroj: archiv redakce

K dispozici je horní pult se šesti sprchovými hlavicemi, které se dají dálkově ovládat na boku sprchy. Podle nálady a potřeby si můžete vybrat mezi  sprchou relaxační nebo zaměřenou na stimulaci určitých bodů. Každou sprchovou hlavici lze také nastavit na jinou intenzitu, tlak a teplotu vody.

Velká inspirativní galerie sprchových koutů

Můžete se nechat laskat proudy vody zezadu i zepředu a zbavit se tak celulitidy, problémů se zádovými svaly a nejen to! Horizontální sprcha prý pomáhá také při hubnutí. Proudy vody totiž působí na tukovou vrstvu a změkčují ji. Ta se pak jednodušeji odplaví z organismu.

V redakci se nějak nemůžeme shodnout, jestli to jen není další zbytečnost, která bude stát spousty peněz a nejen to. Bude vyžadovat i větší koupelnu nebo dokonce speciálně upravenou koupelnu, protože když se spustí všechny trysky, voda bude nejspíš stříkat na všechny strany.

horizont6.jpg

Zdroj: archiv redakce

Co říkáte vy na horizontální sprchu? Koupili byste si ji?

Sabrina Harisová
Foto: trendir.com,w-a.pl

7.2.2012 12:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist