Horizontální sprcha – super nápad…nebo?

Začátek roku je opravdu nabitý novinkami, i když ne všechny se dostanou na náš trh. A to bude nejspíš případ i  horizontální sprchy, kterou vám chceme představit.

121418-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

Původní ideou horizontální sprchy bylo mít doma svého osobního vodního maséra, protože masáž vodními tryskami má velmi blahodárné účinky na naše tělo. Máte- li doma masážní vanu, tak jistě víte, že účinnost trysek zpomalí množství vody. Cítíte se příjemně zrelaxovaní a odpočatí, ale jak tvrdí designéři horizontální sprchy – o terapii tryskami nemůže být ani řeč.

K dispozici je horní pult se šesti sprchovými hlavicemi, které se dají dálkově ovládat na boku sprchy. Podle nálady a potřeby si můžete vybrat mezi  sprchou relaxační nebo zaměřenou na stimulaci určitých bodů. Každou sprchovou hlavici lze také nastavit na jinou intenzitu, tlak a teplotu vody.

Velká inspirativní galerie sprchových koutů

Můžete se nechat laskat proudy vody zezadu i zepředu a zbavit se tak celulitidy, problémů se zádovými svaly a nejen to! Horizontální sprcha prý pomáhá také při hubnutí. Proudy vody totiž působí na tukovou vrstvu a změkčují ji. Ta se pak jednodušeji odplaví z organismu.

V redakci se nějak nemůžeme shodnout, jestli to jen není další zbytečnost, která bude stát spousty peněz a nejen to. Bude vyžadovat i větší koupelnu nebo dokonce speciálně upravenou koupelnu, protože když se spustí všechny trysky, voda bude nejspíš stříkat na všechny strany.

Co říkáte vy na horizontální sprchu? Koupili byste si ji?

Sabrina Harisová
Foto: trendir.com,w-a.pl

7.2.2012 12:30

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist