Hledáte stylový, tradiční nábytek?

Máte rádi tradici? Koloniální styl, bydlení v anglickém stylu, praskání dřeva krbu a tomu sklenku whisky či sherry? Určitě vám pak také vyhovují teplé odstíny hnědé, intimní příšeří a pocit, že vše je tak, jak má být. Záleží jen na vás, v jakém prostředí budete pít třeba svůj odpolední čaj. Dejte si ale pozor.

125480-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

Poprávka po stylovém nábytku je poměrně značná a do jisté míry tomu odpovídá i nabídka, která by ale jistě mohla být ještě širší a snadněji dostupná. Protože tomu tak není, bývá onen stylový nábytek velmi často nabízen jako něco nadstandardního či přímo luxusního, byť v rámci použitých materiálů a užitných vlastností je takový nábytek mnohdy srovnatelný s běžným průměrem.

Připomenutí: dejte si tedy pozor, abyste nenakupovali jen a pouze stylové, zato nekvalitní a nebo neadekvátně drahé zboží. Rozhodně se vyplatí pořizovat takový nábytek od zavedených firem a nebo od firem, u kterých se dá předpokládat, že dostojí minimálně svých záručním závazkům.

Inspirativní fotogalerie stylového nábytku

TIP: pokud nakupujte stylový nábytek, zejména pak kožený, tak by zcela automatickou součástí nabídky měly být i ochranné a ošetřující přípravky, na jejichž používání jsme si zvykly např. u jakostní kožené obuvi. Boty jsou ale přeci jen mnohem levnější, než sedací souprava. Neposkytnutí takového servisu je možné vnímat jako kvalitativní mínus a také možná jako impuls k poohlédnutí se po jiném prodejci.

Red.
Foto Barrington, Le patio

26.6.2008 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist