Hledáte přínosnou spolupráci pro vaši firmu? VŠTE vám otevře nové možnosti!

Dlouhodobá praxe je jednou z priorit Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Zároveň je to bezesporu jedna z jejích předností, o čemž svědčí zpětná vazba od studentů, která je po všech stránkách pozitivní. Aby ne, mnozí z nich ve společnostech, kde prožili tříměsíční praxi, nakonec zakotvili natrvalo. A to i ve funkcích, na které by jinak vedla delší cesta… Že máte firmu a kooperace s VŠTE vás láká? Určitě se ozvěte, škola je novým spolupracím nakloněná!

titulka-1-1100x618.jpg Zdroj: Projektové a inovační centrum VŠTE

Dlouhodobá praxe trvá celý jeden semestr, což je dostatečná doba k tomu, aby se student dostal do hloubky, do firemního kolektivu vnesl svěží vítr a stal se přínosem. To vše zdarma, za studenta na praxi podniky nic neplatí. Velkou výhodou je, že se během té doby obě strany dokonale poznají, tudíž skutečně není neobvyklé, že se student posléze stane zaměstnancem.

Spolupráce s VŠTE každopádně může být přínosná i z jiných hledisek. Je možné se podílet na společných projektech, využívat moderní laboratoře, kterými škola disponuje, a tak dále. Jinými slovy… VŠTE má firmám co nabídnout, zároveň jim může pomoci zvýšit kredit. Všechny potřebné informace zájemci naleznou na webu www.vstecb.cz.

VŠTE je veřejná vysoká škola, kterou naleznete v Českých Budějovicích na adrese Okružní 517/10. Nyní má uzavřeno zhruba tisíc rámcových dohod o praxích a ročně na ně vysílá kolem 900 studentů. Nabízí Bc. a Ing. programy v oblastech ekonomiky, personalistiky, strojírenství, stavitelství a dopravy a logistiky. Na kontě má VŠTE řadu certifikátů a ocenění, přičemž nejvíce si váží ocenění získaných od studentů, kdy opakovaně uspěla v soutěži Fakulta roku.

31.8.2020 10:35 | autor: Komerční prezentace
Více o tématu: VŠTE

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist