Hledáte originál?

Pak se vydejte do galerie, kde váš umělecký kousek povýší na skvost, který nemá ve světě obdoby. Ano, řeč je o rámech. Seznamte se se značkou, která je konečně k dostání i v České republice…

Nabídka zrcadel a rámů na zrcadla byla v Praze nedávno povýšena na světovou úroveň. Luxusní rámařský ateliér Frame-it.cz, který se specializuje na umělecké, designové a luxusní rámy na obrazy a zrcadla svým zákazníkům přestavil nejvyšší kolekci ručně vyřezávaných dřevěných rámů určených na zrcadla a velké obrazy se značkou Gaspar Agustín.

Obvyklý přístup rámařství a designových obchodů, které se omezují pouze na různě širokou nabídku předem definovaných vzorů a rozměrů jen s obtížemi může zaujmout opravdu náročné zákazníky, kteří to s designem svých interiérů myslí vážně. Naproti tomu, rámy Gaspar Agustín, pocházejí z tradiční rodinné dílny a jsou vyřezávány řezbářskými mistry tradičními postupy a přesně podle zadání svých zákazníků. Pod jejich rukama tak vznikají jedinečné originály, které svým řemeslným zpracováním, kvalitou i uměleckým ztvárněním navazují tradiční na dílo starých rámařských mistrů.

Protože je každý rám originál a vyráběný přesně podle potřeb každého zákazníka, je možné vyrobit v podstatě vše, na co si lze v tomto ohledu jen vzpomenout. Díky tomu si i ti nejnáročnější zákazníci konečně mohou dopřát zrcadlo přesně podle svých představ a nemusejí se omezovat na standardizovanou nabídku běžných obchodů.

Více o nabídce luxusních rámů Gaspar Agustín na www.frame-it.cz

Komerční prezentace

13.6.2016 12:37

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist