Gorenje retro design

Pokud vám vaše kuchyň připadá nudná, není pro vás lepší řešení než chladnička z nové kolekce Gorenje Retro. Od konce loňského roku jsou k dostání ledničky v doslova „cool“ barvách jako je zelená, fialová nebo oranžová. Co takhle zpestřit si kuchyni, vaření a vlastně i život originální novinkou?

127545-1100x618.jpg Celá galerie 6 Zdroj: archiv redakce

Něžný dotek nostalgie v kombinaci se špičkovou technologií, originalita, vkus, romantika a odvážná paleta barev nebo unikátní konvexní design se zaoblenými rohy dávající kolekci punč jedinečnosti – tak svoji novou kolekci prosazuje firma Gorenje.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie retro bydlení

A má pravdu. Nové chladničky jsou originální a vkusné, ale i s výbornými ekonomickými parametry, takže šetří životní prostředí. A navíc máte na výběr z rozsáhlé palety barev – je libo chic, vintage nebo funky?

Gorenje Retro Chic pro dokonalé gentlemany

Kolekce Chic je vkusná a nenápadná, přesto originální a stylová. Jednoduchá elegance ve vínově červené, stříbrné nebo černé barvě se hodí do mnoha kuchyní, a možná i do té vaší. Je určená všem, kteří touží po dokonalosti.

Moderní designové interiéry – Velká fotogalerie

Gorenje Retro Vintage patří romantikům

Kolekce Vintage je jemnější, má blíže k přírodě a zaujímá barvami tmavé čokolády, kávy nebo šampaňského. Přírodní barvy s lesklým povrchem asociují klasické umění, které ale tvůrci okořenili novým stylem nahlížení.

Gorenje Retro Funky pro nespoutané dobrodruhy

Kolekce Funky je nejodvážnější, zaujme veselé optimisty, lidi, kterým není cizí svoboda a volnomyšlenkářské názory, lidi, kteří se nechtějí vtěsnávat do žádných limitů a libují si v překonávání překážek. Zelená jako limetka, růžová jako malina nebo oranžová jako pomeranč je tu právě pro ně.

Retro zvenku i zevnitř

Chladničky ale nejsou retro jen zvenčí, designéři si vyhráli s detaily i uvnitř. Zvláštní okraj polic, který zabraňuje přetečení rozlitých nápojů nebo zkosená zvláštní police, která nedovolí otevřené tekutině opustit láhev, jsou jen pouhým zlomkem.

Modely Gorenje Retro Chic, Funky i Vintage jsou k dispozici ve dvou verzích: jako kombinovaná chladnička s mrazničkou, a to buď ve verzi s mrazničkou dole, nebo nahoře.

Kromě toho jsou vybaveny speciálními funkcemi, které zajišťují zachování kvality, barvy i vůně potravin. Funkce FastFreeze pomáhá intenzivnímu mrazení, SuperCool rychlému zchlazení, a funkce Cool’n’Fresh udržuje v jedné přihrádce stálou teplotu 0°C.

Další inspirace ve článku Návštěva ve slavné vile slavného architekta

Martina Tlachová
Foto: appliancist.com, gorenjegroup.com

4.3.2010 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist