Garáž

Chystáte si pořídit garáž a hledáte inspiraci? Přemýšlíte, jaké vybavení do ní pořídit nebo která garážová vrata by se nejvíce hodila, aby vám garáž sloužila co nejdéle? Tipy hledejte na našem webu!

Jak všichni víme, jedná se o prostor určený k úschově motorových vozidel, kol a jiných nezbytností. Pro lepší orientaci se doporučuje investovat do bytelné konstrukce regálu, kam systematicky uložíte sezonní předměty.

Je-li garáž součástí rodinného domu, garážová vrata, jakožto výrazný prvek, by měl se stavbou celkově ladit. Dřevěná garážová vrata potěší stálostí materiálu, ale již méně pořizovací cenou a také časově náročnou údržbou. Mnoho z nás proto preferuje dřevovláknité desky. Klíčovou roli hraje také zateplení garážových vrat formou polystyrenových plátů či polyuretanové pěny.

Pozornost by měla být věnována také otázce větrání, a to nejenom kvůli výparům z pohonných hmot, ale také kvůli korozi, která může ohrozit zaparkovaný vůz. Do každé dobře vybavené garáže by měl přijít také hasicí přístroj. Pokud bydlíte v bytě v centru města, kde jsou jeho součástí podzemní garáže, pamatujte na to, že vůz s pohonem na LPG v ní zaparkovat nesmíte.


Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist