Futuristické bydlení podle filmu? Proč ne!

Ty tam jsou časy, kdy největší úžas vzbuzoval plakát Vinetoua nalepený přes celé dveře, nebo několik postaviček ze Star wars na skříni. Filmoví fanoušci jsou už o mnoho úrovní dál. Proměňují své bydlení na filmové lokace.

109720-1100x618.jpg Celá galerie 9 Zdroj: archiv redakce

Když do kin vtrhl americký blockbuster Tron legacy, mluvilo se o dvou věcech. Všechny překvapilo, jak Jeff Bridges super vypadal (díky počítačové technice omládl ) a unikátní design ultramoderního nábytku a technické vymoženosti. Když se pak designéři zeptali teenagerů, jak by chtěli bydlet, jejich volba byla jasná.

Pokud si chcete doma vytvořit pokoj ala Tron, pak se rozlučte se záclonami a závěsy, stáhněte koberce a hlavně zminimalizujte nábytek na opravdu nezbytný počet. Něco jako postel a stůl. Pak si kupte zářivky a připevněte je podélně kam to jen jde 🙂 Dobrá, přiznáváme, že postup není úplně přesný, ale tak nějak vystihuje nový fanouškovský trend.

tron7.jpg

Zdroj: archiv redakce

Přiznejte se, kdo z vás měl doma plakát Vinetoua? 🙂

Sabrina Harisová
Foto: shelterness.com, behance.net, yankodesign.com

13.4.2012 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist