Filmová hvězda se realizuje v hoteliérství. Podívejte se na její skvělý glampingový resort

Oblíbená německá herečka a její přítel emigrovali do Portugalska, aby naplnili svou vizi o glampingovém resortu. Jak se jim podařilo tento snový úkryt realizovat, nám sami představili.

westwing-homestory-jessica-schwarz-75-1100x618.jpg Celá galerie 25 Zdroj: Westwing

Útěk za sluncem?

Nebylo to zcela plánované, šlo spíš o dílo náhody. Ve skutečnosti se Jessica Schwarzová a její přítel Louis rozhodli strávit dovolenou v Portugalsku až ve chvíli, kdy se jim v létě 2020 naskytla příležitost převzít malý glampingový resort.

Oba Berlíňané tedy přesídlili do Setúbalu, malého města vzdáleného asi tři čtvrtě hodiny jízdy od Lisabonu, kde se resort nachází. Během rekordně krátké doby svépomocí zvelebili tři luxusní příbytky ve tvaru bubliny i celý hotelový areál. Jessica a Louis tam nyní žijí se svými hosty a připadají si jako letním bytě. Pro své dočasné spolubydlící dokonce vaří a užívají si svou novou životní kapitolu. „Tady je úplně jiný přístup k životu. Jídlo, odpočinek a mezitím jen tak chodit na pláž,“ říkají.

Prostě se ponořte

Jessica Schwarzová není v oboru hoteliérství žádným amatérem. Se svou sestrou provozovala hotel v rodném Michelstadtu a nyní projektem Rêve Étoilés vlastně jen pokračuje v plnění snu o rodinném útočišti.

A jde o mimořádně příjemný koutek světa. V bazénu, který je součástí resortu, se můžete potápět, v obývacím pokoji zase posedět a odpočívat. Ve společném domě, kde se podávají snídaně, oba majitelé pro své hosty rádi a dobře vaří.

Na dosah ráje

Největším tahákem luxusního glampingového resortu jsou bezesporu tři „bubliny“, ze kterých můžete z postele s nebesy skrze průhledné stěny pozorovat hvězdnou oblohu. Soukromí zajišťují závěsy a před zraky je také chráněna soukromá vířivka před ubikací. V „Nebeské bublině“, která se nachází na střešní terase, máte pocit, že se můžete dotknout nebe.

Každá z ubikací má své vlastní téma a styl. Svými nápady a zkušenostmi je pomohla vyladit zkušená berlínská designérka Louis Mama, která provozuje v Berlíně obchod s interiérovými doplňky. Zajímavé kousky našla také v internetovém obchodě Westwing. Díky společnému úsilí dvou žen s různým pohledem na věc a životními zkušenostmi vzniklo jedinečné prostředí, které je ztělesněním odpočinku a pohodlí.

23.8.2021 10:30 | autor: Z dostupných zdrojů vytvořila redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist