Extravagantní TIP pro koupelnu

Když má někdo odpovědět na otázku, co všechno patří do koupelny, pak jistě vyjmenuje její součásti jako vanu, umyvadlo, možná zrcadlo atp. Už málokoho napadne, že může být také velmi příjemné i praktické mít možnost odpočinout si a posadit se, třeba po horké lázni nebo při sušení vlasů. Zkuste židli a  jestli máte velkou koupelnu, tak pak se dá použít třeba i křeslo nebo dokonce malá pohovka.

126219-1100x618.jpg Celá galerie 4 Zdroj: archiv redakce

V koupelně je vyšší vlhkost, než v jiných částech interiéru, ale pokud máte koupelnu dostatečně odvětranou a pokud ji máte natolik velkou, že je možné umístit kus sedacího nábytku alespoň dva metry od vany či sprchy, pak klidně můžete použít i čalouněný nábytek. Jeho životnost bude logicky nižší, asi jako kdybyste žili na jihu u moře nebo přímo v tropech, ale za to pohodlí to stojí.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

TIP: představte si, že si sušíte vlasy fénem, ošetřujete si nehty atp. Není příjemné se u toho posadit?

TIP 2: pokud máte v koupelně nějaké masážní zařízení a nebo přímo saunu, tak pak byste v souladu s praxí měli mít v těsné blízkosti také nějakou lavici či lužko, kdy můžete po proceduře zrelaxovat a nebo třeba jen pomalu vychladnout.

Red.
Foto: Ideal Standard, Dornbracht

19.1.2009 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist