Exkluzivní mobilní domy NOCO

Váš nový mobilheim se s velkou pravděpodobností může stát láskou na celý život. A přece byste výběr něčeho tak důležitého nechtěli podcenit. Jak ale poznat, že je to ten pravý?

Společné záliby jsou základ

Abyste si se svým novým domem dobře rozuměli, je důležité si před samotnou koupí ujasnit, k čemu ho chcete používat. Kromě střechy nad hlavou vám všechny mobilheimy nabídnou možnost připojení elektřiny, plynu, vody i odpadu, všechno ostatní se může odvíjet od vašich přání.

Ideální dům existuje

Na rozdíl od ideálního partnera, není hledání perfektního domu takový problém. V našem NOCO prodejním centru v Jindřichově Hradci najdete několik desítek kvalitních domů. Rozdíly pak uvidíte zejména v konkrétních rozměrech domů, použitých dekorech a řešení jednotlivých místností. Dle svých preferencí si pak můžete pořídit například terasu, markýzu, krbová kamna nebo řadu dalšího příslušenství, jehož výběr s vámi rádi probereme. Více na www.nocomobilnidomy.cz

Láska od jara do zimy

Nejlepší řešení při výběru mobilního domu představují naše zateplené mobilheimy připravené k celoročnímu provozu. Na rozdíl od sezónních domů disponují prakticky vždy lepším vybavením, nabízí podstatně větší komfort a v neposlední řadě jsou i atraktivnější. Budete s nimi tak mít jistotu, že vás ani po letech neomrzí.

Můžeme vás ubezpečit, že k tomu, aby vám mobilní domy přišly jako skvělá volba, není potřeba žádné dlouhé přesvědčování. Výhody jsou jasné většinou hned na první pohled. Nejpozději na druhý. Přijeďte se podívat k nám do naší prodejny NOCO mobilní domy a garantujeme vám skvělý výběr vašeho nového bydlení.

20.10.2018 12:13 | autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist