Eco-friendly houpací křeslo z vrbových prutů

V současnosti se soustřeďuje velká pozornost zvláště na projekty, které jsou považovány z eco-friendly. V překladu se dá tento výraz shrnout v pojmu ekologický výrobek. To však může mít mnoho dalších významů.

131174-1100x618.jpg Celá galerie 10 Zdroj: archiv redakce

A totéž platí i pro oblast livestylu. S ohledem na tento druh výrobků – nábytku, se dá říci, že se tedy jedná o nábytek vyrobený z obnovitelných zdrojů. Snadno rozložitelný, nezatěžující v žádném směru životní prostředí. A právě takovýto nábytkový eco-friendly skvost vám dnes představíme.

Pro interiér i exteriér

Představení dnešního výrobku – houpacího dřevěného křesla z vrbových prutů ideálně zapadá do podzimního období. Použití tohoto křesla také v exteriéru totiž nic nebrání ani poněkud nevlídné počasí, déšť, chlad nebo vlhko. Houpací vrbové křeslo můžete bez obav používat jak v interiérových prostorách, tak například na terase, kde si ještě chcete užít pár posledních hřejivých podzimních slunečních paprsků.

Eco-friendly produkt Studia Haluz

Tento eco-friendly produkt přináší spoustu vizuálního tepla zabaleného v udržitelném stylu jak pro interiér, tak pro exteriér. Haluz Collection Studio Vacek, které je autorem tohoto ekologického produktu, vsadil na přírodní materiály zcela záměrně. Pevné jasanové dřevo a vrbové pruty zcela naplňují myšlenku obnovitelných zdrojů. Jedná se přímo o celou báječnou řadu skládající se z elegantního houpacího křesla a jednoduché lavice, které mohou být na zakázku vytvořené dle rozměrů na vaše přání.

Zajistí rustikální styl vašemu interiéru

Krásné Haluz houpací křeslo má „sofistikovaný“ rustikální styl, takže je ideální pro současné domovy, které mají v úmyslu přidávat do svého interiéru dotek přírodní textury. Inspirováno klasickými principy skandinávského designu, má čistou a vizuálně jednoduchou siluetu, která je opravdu okouzlující. Přidáním vrbových prutů dělá každou židli zřetelnou a zároveň poskytuje dostatek organické krásy do každého prostoru, jenž tak zdobí.

Lavice jako doplněk ke křeslu

Doplnění elegantního houpacího křeslo na svá bedra převzala lavice, která se řídí stejnými principy ve stylu i v designu. Dá se použít jako podnožka ke křeslu ale i samostatně. To také poskytuje univerzální, další možnosti posezení, opět v interiérových i exteriérových podmínkách. Takový produkt snadno slouží celoročně a navíc péče o něj je nenáročná. Snadno se přenáší kamkoli, kde je ho zapotřebí. Výrobky Studia Haluz jsou ideálním způsobem, jak přivést domů inspirativní, eco-friendly krásu!

Text: Zuzana Bohdalová
Foto: decoist.com

11.11.2014 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist