Dva tipy pro vaší kuchyň

Člověk většinou mívá rámcově jasno, co by chtěl a co naopak určitě ne. Ale někdy je dobré se jen tak nenápadně inspirovat a třeba se i poučit. O kuchyňských sestavách toho bylo napsáno skutečně mnoho a my vám nebudeme předkládat žádné dlouhé čtení. Máme pro vás dva tipy, které nás zaujaly.

Navrhovaná řešení nejsou ničím převratná, jsou velmi jednoduchá, elegantní a myslíme, že i praktická a dají se použít v malém i velkém bytě. Stačí jen s podobnou představou navštívit kuchyňské studio a předat jim svou vizi.

TIP 1: velmi prostým a zároveň elegantním způsobem je již několikrát zmiňované protažení pracovní desky kuchyňské linky, která volně přechází do barového pultu či desky stolu. Bar m může být příjemným místem pro občerstvení, snídani a nebo pro společenské příležitosti.

Zkuste takové řešení použít bez toho, aniž byste jakkoliv zdůrazňovali, kde končí kuchyňský linka a kde už začíná barový pult či stůl.

Kuchyně – velká inspirativní fotogalerie

TIP 2: velmi elegantní nám připadá řešení italského producenta Poliform, který na čelní stranu kuchyňské sestavy umístil knihovnu. Je to mimořádně efektní zejména v případě, kdy je kuchyň otočená do obývací části zbytku interiéru, který tak krásně a plynule navazuje a přechází z kuchyňské části do části obytné.

Red.
Foto Poliform Varena, kuchyně Hanák

21.10.2008 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist