Dva praktické tipy pro vaší koupelnu: o teple a komfortu

V koupelně by se měl člověk cítit pohodlně a bezpečně, vždyť se v ní pohybujeme nechránění, většinou spoře oblečení a nebo zcela nazí. Svým způsobem je to místnost, jejímuž vybavování by měla být věnována výjimečná pozornost. A my pro vás máme jednoduché, obyčejné a fungující typy, tentokrát o teple a komfortu.

Protože se v koupelně většinou opravdu pohybujeme bez oděvu, pak je logické, že zejména v zimních měsících by právě koupelna měla být nejpečlivěji vytápěnou místností v interiéru. Není ale nutné v koupelně topit stále, tedy 24 hodin denně.

TIP: zkuste příjemné podlahové vytápění. Keramická nebo jiná vaše podlaha v koupelně nebude studit, ale naopak příjemně hřát. A dobré je mít topení řízené termostatem, který zapne vytápění třeba hodinu před tím, než budete vstávat do práce. Více o podlahovém vytápění ZDE.

Nepřehlédněte! Velká inspirativní galerie koupelen

Nemáte dostatek místa na vanu i sprchový kout? To je problém typu koupelnový„evergreen“

Pokud máte dojem, že vám nebylo dopřáno užívat si komfortu velké koupelny, ve které si jiní mohou umístit sprchový kout i vanu a vám se do koupelny vejde buďto jedno a nebo to druhé, pak zkuste zástěnu. Jednoduchou koupelnovou zástěnu, která z vany udělá sprchový kout a když si dobře vyberete, tak může i velmi hezky vypadat.

Koupelnovým zástěnám se detailněji věnujeme ZDE.

Red.
Foto: Ideal Standard, Ravak

16.1.2009 12:02

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist