Dřevěný zahradní nábytek

Jaký dřevěný zahradní nábytek je v módě? Dřevěné zahradní sestavy, stoly a křesla, dřevěné zahradní houpačky, designový, teakový a ratanový nábytek. Jak pečovat o dřevěný zahradní nábytek?

Hledáte vhodnou alternativu, jak dovybavit balkon, terasu či zahradní altán? Sáhněte po zahradním nábytku ze dřeva, který exteriéru rodinných domů opravdu sluší.

Krása neopracovaného masivního dřeva vynikne především na chalupách či v oblíbených srubech. Lidé ve městě naopak volí hladké a lakované linie bez nadbytečných příkras. Na dřevěné zahradní lavici s komfortním polstrováním s výhledem na zahradní jezírko můžete lelkovat od ranního kuropění až do západu slunce. V zásadě nakupujte nábytek v setech, ať výsledek působí sjednoceně, nikoliv každý pes jiná ves. Dřevěný stůl s židlemi patří do povinné výbavy každé terasy spolu se svícínky, XXL lucernami a bambusovým prostíráním. Žádná rodinná sešlost se neobejde bez grilu či zahradního ohniště, kde si opečete vuřty jako za starých časů a třeba někdo pro kouzlo okamžiku hrábne do strun.

Ať už je dřevo jakkoli stálý materiál, snažte se nábytek umístit pod střechu, ať déšť nevykoná své. Prodloužíte tak jeho bezchybný vzhled.


Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist