Dřevěná pískoviště pro děti splynou s přírodou

Pobyt na čerstvém vzduchu dětem svědčí. Stavění báboviček rozvíjí jemnou motoriku a tvůrčí myšlení. To už jsou tři dobré důvody, proč pořídit dětem na zahradu pískoviště. Dřevěná pískoviště jsou oblíbená pro svou stabilitu, odolnost a krásný vzhled.

110799-1100x618.jpg Celá galerie 8 Zdroj: archiv redakce

Není nad vlastní pískoviště
Na písku si hrají rády všechny děti. Proto s nimi rodiče chodí na dětská hřiště. Pro děti je však mnohem bezpečnější (a pro rodiče mnohem pohodlnější), když si mohou v klidu hrát na vlastním písečku. Když máte na zahradě pískoviště, které naplníte kvalitním čistým pískem, víte, v čem si Vaše dítě hraje a jste mnohem klidnější, protože se nebojíte, že by dítě mohlo přijít do kontaktu se zvířecími výkaly, anebo třeba použitými injekčními stříkačkami. Ano, i to je v dnešní době možné. Další výhodou zahradního pískoviště je, že ho máte stále po ruce. Když si chce Vaše dítě plácat bábovičky nebo stavět hrady, nemusíte opouštět domov, pouze ho vypustíte na zahradu. A pokud se dokáže samo zabavit, můžete doma udělat i kus práce. A když budete se svou prací hotovi, může přijít na návštěvu Vaše kamarádka s dítětem.

Velká inspirativní fotogalerie dětských pokojůDřevěná pískoviště jsou nejlepší

Klasická dřevěná pískoviště vynikají nejen svou stabilitou a odolností (když si k dítěti přisednete na okraj pískoviště, nemusíte se bát, že se rozpadne), ale i krásným vzhledem.  Dřevěná pískoviště se hodí na každou zahradu, protože přirozeně splynou s okolním prostředím. Pokud připravujete v rohu zahrady dětský koutek, jistě uvítáte tip, kde pořídíte kvalitní dřevěná pískoviště za dobrou cenu. Společnost Vladeko, prodejce zahradní architektury ze dřeva, má ve své nabídce několik typů pískovišť z masivu smrkového dřeva. Velmi praktické je pískoviště se stříškou, které ochrání děti před přímým slunečním zářením či drobnou přeháňkou. Náš tip: Aby toulavé kočky neznečišťovaly dětem písek, pořiďte si raději pískoviště s krytem. Všechna pískoviště, která zakoupíte na http://www.detska-piskoviste.eu/ se dodávají v přírodním provedení. Za příplatek si však své pískoviště můžete nechat nalakovat tak, aby ladilo s pergolou, altánkem a dalšími prvky zahradní architektury.

Dětská hřiště do zahrady
Pokud jste majiteli velké zahrady, můžete svým dětem kromě pískoviště dopřát i další komponenty dětského hřiště jako jsou houpačky, skluzavky, domečky a mnoho dalšího. Vytvořte svým dětem zahradní koutek, kde se vydovádí!


Komerční článek

19.5.2011 9:56

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa bydlení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@living.cz

TOPlist